Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ruch będzie budował osiedla

0
Podziel się:

Największemu kolporterowi w Polsce udało się uregulować stan prawny 14 nieruchomości, o wartości ok. 5 mln zł. Część działek Ruch chce sprzedać, a na najbardziej atrakcyjnych budować biurowce lub osiedla

bFeFVafF

Największemu kolporterowi w Polsce udało się uregulować stan prawny 14 nieruchomości, o wartości ok. 5 mln zł. Część działek Ruch chce sprzedać, a na najbardziej atrakcyjnych budować biurowce lub osiedla – dowiedziała się „Rzeczpospolita”

W przeszłości firma dostała od państwa kilkadziesiąt nieruchomości, część z nich jest szczególnie atrakcyjna i położona w dużych miastach. W ubiegłym tygodniu Ruch otrzymał akty notarialne 14 z nich i stara się o kolejne.

„Jest o co walczyć, bo niektóre nieruchomości znajdują się w dużych miastach, a ich łączna wartość to minimum 50 mln zł. Zagospodarowaniem tych terenów Ruch nie zajmie się sam. - Specjaliści zrobią tolepiej” - mówi "Rz" prezes Ruch Adam Pawłowicz.

bFeFVafH

Posiadając takie aktywa firma zamierza na części z nich realizować projekty deweloperskie.

„W ciągu dwóch tygodni ogłosimy przetarg, w którym chcemy znaleźć partnera do budowy osiedla mieszkaniowego w Warszawie” - mówi Pawłowicz. Jak dodaje gazeta wartość samej działki to 6 - 10 mln zł.

bFeFVagi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)