Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ruch wkrótce otworzy pierwszą kawiarnię

0
Podziel się:

Ruch, który prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia sieci kawiarni, bez względu na wynik negocjacji chce otworzyć pierwszą kawiarnię w drugiej połowie września lub na przełomie września i października tego roku.

Ruch wkrótce otworzy pierwszą kawiarnię
bEUtqPEB

Ruch, który prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia sieci kawiarni, bez względu na wynik negocjacji chce otworzyć pierwszą kawiarnię w drugiej połowie września lub na przełomie września i października tego roku - powiedział prezes spółki Adam Pawłowicz.

Bez względu na wynik negocjacji Ruch jest przygotowany na otwarcie kawiarni organicznie.

"Prawdopodobnie w drugiej połowie września lub na przełomie września i października nastąpi otwarcie pierwszej kawiarni, organicznie, i prezentacja brandu" - powiedział w czwartek PAP Pawłowicz.

bEUtqPED

Dodał, że na razie wciąż trwają negocjacje w sprawie przejęcia sieci kawiarni, ale nie chciał powiedzieć nic więcej.

Na początku sierpnia prezes Pawłowicz mówił, że Ruch nie prowadzi żadnych rozmów o akwizycjach, oprócz projektu sieci kawiarni, a sprawa kupna tej sieci powinna wyjaśnić się do końca sierpnia. Mówił wtedy też, że być może ta transakcja dojdzie do skutku.

Po dwóch kwartałach 2007 roku narastająco zysk netto Ruchu wyniósł 20,02 mln zł wobec 13,3 mln zł, zysk operacyjny wyniósł 19,9 mln zł wobec 17,1 mln zł, a przychody ze sprzedaży wyniosły 2,05 mld zł wobec 2,0 mld zł.

bEUtqPFe
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)