Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka DSS weźmie udział w budowe autostrady A2

0
Podziel się

Spółka Dolnośląskie Surowce Skalne dostarczy mieszanki mineralno-asfaltowe do budowy odcinka autostrady A2.

Spółka DSS weźmie udział w budowe autostrady A2
(Imageegaml/iStockphoto)
bEhHLxWt

Spółka Dolnośląskie Surowce Skalne dostarczy mieszanki mineralno-asfaltowe do budowy odcinka autostrady A2. Wartość umowy, jaką spółka zawarła w tej sprawie wynosi szacunkowo około 145 mln zł.

Zakończenie prac przez spółkę winno nastąpić do 15 kwietnia 2012 roku - poinformowała spółka w komunikacie.

DSS zawarł umowę z konsorcjum, w skład którego wchodzą: China Overseas Engineering Group Co., Ltd. jako lider oraz Shanghai Construction (Group) General Co., China Railway Tunnel Group Co., Ltd. i Decoma Sp. z o.o. - jako partnerzy.

bEhHLxWv

_ Szacunkową wartość umowy strony określiły na 145.000.000 zł, zaznaczając iż jest to wielkość stanowiąca wyłącznie podstawę do określenia wysokości zabezpieczenia prawidłowego wykonania umowy przez spółkę oraz obliczenia wysokości kar umownych _ - napisano w komunikacie.

DSS podał, iż strony potwierdziły w umowie, że ich zamiarem jest powierzenie DSS również wykonania dróg serwisowych związanych z budową autostrady, co będzie przedmiotem odrębnej umowy.

Umowa zawarta została z zastrzeżeniem warunku zawieszającego, w postaci udzielenia zgody na jej zawarcie przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. (PAP)

bEhHLxWW
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)