Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Swarzędz złożył wniosek o ogłoszenie upadłości

0
Podziel się

Upadłość ma objąć likwidację majątku spółki.

Swarzędz złożył wniosek o ogłoszenie upadłości
(Andres Rodriguez/Dreamstime.com)
bDItaUBN

Swarzędz Meble w likwidacji złożył w środę w Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto, XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Naprawczych, wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku - poinformowała spółka.

_ - Likwidator Spółki Swarzędz Meble SA w likwidacji, zgodnie z par. 5 ust. 1 pkt 24 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.02.2009 r. oraz w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 34/2010 z dnia 19.05.2010 r. informuje, iż w dniu 19 maja 2010 r. Emitent złożył w Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Naprawczych wniosek o ogłoszenie upadłości Emitenta, obejmującej likwidację majątku _ - podała spółka.

- Spółka podała, że _ w związku z nie dojściem do skutku przetargów ogłoszonych na 6 maja 2010 r., po kolejnym (czwartym) obniżeniu ceny; aktualnym brakiem wystarczających środków pieniężnych na zaspokojenie wszystkich bieżących zobowiązań oraz brakiem przesłanek uprawdopodobniających uzyskanie w dającej się przewidzieć przyszłości wpływów pieniężnych do spółki, w wysokości umożliwiającej zaspokojenie wszystkich zobowiązań bieżących oraz zobowiązań przyszłych o dużym prawdopodobieństwie powstania, a także brakiem perspektyw spieniężenia pozostałych aktywów, w wyniku przeprowadzenia podczas posiedzenia Rady Nadzorczej Spółki w dniu 11 maja 2010 roku oceny sytuacji majątkowo-finansowej Spółki, stwierdzono iż z dniem 06 maja 2010 r. spełniła się co najmniej jedna przesłanka zobowiązująca do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości (utrata płynności) _.

bDItaUBP
bDItaUCq
giełda
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)