Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sygnity ma umowę z MPiPS o wartości 7 mln zł

0
Podziel się:

Spółka softwarowa Sygnity podpisała umowę na aktualizację oraz utrzymanie sprawności Oprogramowania POMOST oraz Statystycznej Aplikacji Centralnej z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej.

Sygnity ma umowę z MPiPS o wartości 7 mln zł
(PAP/DPA)

Spółka softwarowa Sygnity podpisała umowę na aktualizację oraz utrzymanie sprawności Oprogramowania POMOST oraz Statystycznej Aplikacji Centralnej (SAC) z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej. Wartość kontraktu to 7 mln zł, umowę zawarto na rok z możliwością przedłużenia.

- _ Oprogramowanie Użytkowe POMOST funkcjonuje obecnie w ponad dwóch tysiącach Jednostek Pomocy Społecznej w Polsce. Aplikacja wspiera i ułatwia proces obsługi osób korzystających z pomocy społecznej. Oprogramowanie wspomaga między innymi procesy związane z przyznawaniem świadczeń oraz ich dystrybucją _ - poinformowała spółka.

Narastająco w I-IV kw. 2007 roku grupa Sygnity miała 64,84 mln zł straty wobec 27,59 mln zł straty rok wcześniej przy obrotach odpowiednio 1269,18 mln zł wobec 927,06 mln zł.

W zeszłym tygodniu firma podtrzymała prognozy, które zakładają osiągnięcie w tym roku przychodów na poziomie zbliżonym do zeszłego roku i rentowności operacyjnej na poziomie 3-4%.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)