Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

T-Mobile Polska zamierza usprawnić udostępnianie nagrań sprzedażowych

1
Podziel się
T-Mobile Polska zamierza usprawnić udostępnianie nagrań sprzedażowych
bEqjqsWd

T-Mobile Polska zamierza podjąć dodatkowe działania, które usprawnią proces i pozwolą na udostępnianie wszystkich nagrań na życzenie klientów, podał operator w odniesieniu do informacji o wszczęciu przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) postępowania wyjaśniającego w sprawie zakresu i sposobu udostępniania nagrań rozmów sprzedażowych.

,,Już w naszym pierwszym stanowisku informowaliśmy UOKiK, że dołożymy wszelkich starań, aby nasi konsultanci udostępniali wszystkie nagrania rozmów telefonicznych z klientami. Zamierzamy również podjąć dodatkowe działania, które usprawnią proces i pozwolą na udostępnianie wszystkich nagrań na życzenie klientów" - czytamy w oświadczeniu.

Wcześniej UOKiK podał, że wszczął postępowania wyjaśniające wobec Polkomtel, Orange Polska oraz T-Mobile Polska w sprawie zakresu i sposobu udostępniania przez operatorów nagrań rozmów sprzedażowych.

bEqjqsWf

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

bEqjqsWG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
garncarz83
5 lata temu
dobrze, że się od razu wypowiedzieli, chociaż, szczerze mówiąc, ja nigdy z ich konsultantami nie miałem problemu. mają dość profesjonalne podejście. ogólnie teraz też uprościli faktury za abonamenty i nie naliczają zwyżek, więc uważam, że się zachowują bardzo fair w stosunku do klienta!