Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tps
07.10.2009 15:59

TP liczy na zawarcie porozumienia z UKE

Prezes Telekomunikacji Polskiej Maciej Witucki dwukrotnie spotka się w przyszłym tygodniu z prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anną Streżyńską i liczy, że do zawarcia porozumienia pomiędzy TP i UKE dojdzie jeszcze w październiku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

*Prezes Telekomunikacji Polskiej Maciej Witucki dwukrotnie spotka się w przyszłym tygodniu z prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anną Streżyńską i liczy, że do zawarcia porozumienia pomiędzy TP i UKE dojdzie jeszcze w październiku. *

_ - Mam z panią prezes w przyszłym tygodniu dwa dni spotkań: w poniedziałek oraz w środę i mam nadzieję, że to spowoduje, iż w październiku to zamkniemy. Mogę tylko wyrazić swoje zadowolenie, jak się z panią prezes pracuje _ - powiedział Witucki.

_ Myślę, że jest dobrze, ale sądzę, że trzeba już zamykać temat, bo długie negocjacje są zbyt męczące _ - dodał.

Witucki mówił wcześniej, że Telekomunikacja Polska chce zainwestować dodatkowo do 3 mld zł w budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w zamian za trzyletnią stabilizację stawek hurtowych LLU, WLR i BSA.

Plany TP zakładają, że dzięki inwestycjom powstanie 440 tys. nowych linii telefonicznych, a 560 tys. zostanie przebudowanych, aby mogły świadczyć usługi szerokopasmowego internetu.

Tagi: tps, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz