Notowania

wax
22.01.2014 09:02

Wadex zwiększy produkcję. Poszerzy gamę produktów

Do końca stycznia tego roku powoła spółkę celową we Wrocławiu, która będzie koordynować prace związane z budową hali produkcyjno-magazynowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(alonzo76ok/CC/Flickr)

Wadex planuje budowę nowej siedziby. Firma chce zwiększyć produkcję i poszerzyć ją o nowe produkty. Do końca stycznia tego roku powoła spółkę celową we Wrocławiu, która będzie koordynować prace związane z budową hali produkcyjno-magazynowej i budynków biurowo-administracyjnych.

_ - Celem budowy siedziby emitenta w nowej lokalizacji jest stworzenie warunków dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, a w szczególności zwiększenie powierzchni produkcyjnej, przeznaczonej na uruchomienie nowych pozycji asortymentowych jak również umożliwienie magazynowania surowców i wyrobów gotowych w pomieszczeniu umożliwiającym wysokie składowanie wyrobów _ - napisano w raporcie.

Spółka chce też poprawić warunki w pomieszczeniach socjalnych dla pracowników.

Wadex to krajowy producent przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem (rozwiązania dla gospodarstw domowych i przemysłu).

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: wax, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz