Notowania

was
12.12.2011 12:03

Wasko blisko kontraktu za prawie 150 mln złotych

Oferta złożona przez Konsorcjum Wasko, Fonbud i Jacek Dudek Telnet, o wartości 148,9 mln zł netto, była najniższa w przetargu na Zaprojektowanie i wykonanie Regionalnej Sieci szerokopasmowej Województwa Dolnośląskiego składającej się z warstwy szkieletowej oraz dystrybucyjnej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Oferta złożona przez Konsorcjum Wasko, Fonbud i Jacek Dudek Telnet, o wartości 148,9 mln zł netto, była najniższa w przetargu na _ Zaprojektowanie i wykonanie Regionalnej Sieci szerokopasmowej Województwa Dolnośląskiego _ składającej się z warstwy szkieletowej oraz dystrybucyjnej. *_ _

_ - Fakt złożenia najniższej oferty nie jest równoznaczny z jej wyborem, ani tym bardziej z podpisaniem umowy w tym zakresie _ - poinformowała spółka.

Jak napisano w komunikacie, przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót dotyczących budowy sieci szerokopasmowej o charakterze szkieletowo-dystrybucyjnym o długości ok. 1.769 km. Termin realizacji projektu wyznaczono na 30 września 2013 r.

Przetarg ogłoszono w ramach projektu _ Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej _.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: was, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz