Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pep
24.09.2012 09:53

Wyższa cena w wezwaniu na akcje PEP

Polenergia Holding z grupy Kulczyk Investments, podniosła cenę akcji spółki Polish Energy Partners (PEP) do 33,00 zł za sztukę z 31,5 zł w wezwaniu na 100% walorów spółki, podała firma.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Polenergia Holding z grupy Kulczyk Investments, podniosła cenę akcji spółki Polish Energy Partners (PEP) do 33,00 zł za sztukę z 31,5 zł w wezwaniu na 100% walorów spółki, podała firma.

_ Polenergia Holding S.ŕ r.l., która 10 sierpnia 2012 roku ogłosiła wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 100% akcji spółki Polish Energy Partners SA, podwyższyła z 31,5 zł do 33 zł cenę, po której kupowane będą akcje spółki. Nowa cena dotyczy wszystkich akcji objętych zapisami w odpowiedzi na wezwanie _ - głosi komunikat.

Pozostałe warunki wezwania pozostają bez zmian. Przyjmowanie zapisów na akcje w ramach wezwania rozpoczęło się 28 sierpnia 2012 r. i potrwa do 26 września 2012 r. włącznie. Nabycie akcji odbędzie się pod warunkiem uzyskania zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przeprowadzenie transakcji.

_ Zamierzamy dotrzymać ogłoszonego wcześniej terminu zakończenia wezwania, gdyż zgodnie z naszymi informacjami UOKiK wydał już decyzję o braku sprzeciwu wobec transakcji. Spodziewamy się ją otrzymać lada dzień _ - powiedział prezes Polenergii Dariusz Mioduski, cytowany w komunikacie.

Podmiotem nabywającym akcje w ramach wezwania będzie Mansa Investments sp. z o.o. - spółka całkowicie zależna od Polenergia. Polenergia jest prywatną polską, pionowo zintegrowaną grupą energetyczną działającą w obszarze wytwarzania energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł, jak również dystrybucji oraz obrotu energią elektryczną i jej produktami. Właścicielem Polenergii jest dom inwestycyjny Kulczyk Investments.

| |
| --- |

Tagi: pep, dom, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz