Notowania

prognoza dla gpw
31.03.2012 06:57

Wzrosty na GPW? Zobacz prognozy inwestorów

Sprawdź, czego inwestorzy spodziewają się w najbliższych sześciu miesiącach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Monkeybusinessimages/Dreamstime)

Indeks Nastrojów Inwestorów wskazuje, że 50,3 procent inwestorów indywidualnych spodziewa się, iż w najbliższych sześciu miesiącach trend na GPW będzie pozytywny.

Przed tygodniem wzrostów spodziewało się 57,1 procent ankietowanych, podało Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, które prowadzi badanie.Dominacji trendu spadkowego spodziewa się tylko 21 procent inwestorów, którzy wzięli udział w ankiecie. Przed tygodniem było to 18,7 procent ankietowanych.

- _ Za nami drugi tydzień gwałtownego spadku indeksu INI, który obecnie ukształtował się na poziomie 29,4 pkt. Patrząc na historię kształtowania się indeksu można wysnuć naprawdę interesujące wnioski. Bowiem maksimum indeksu (poziom skrajny) zgrało się niemal idealnie ze szczytem notowań indeksów na GPW _ - napisano w komentarzu do wyników ankiety.

- _ Obecnie udział optymistów jest nadal bardzo wysoki, a w takim otoczeniu ciężko o start hossy, który występuje najczęściej w okresie niedowierzania i zniechęcenia _ - dodano. W badaniu wzięło udział ponad 350 inwestorów.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: prognoza dla gpw, akcje, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz