Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zysk netto Cinema City? Zobacz prognozy analityków

0
Podziel się:

Zysk netto spółki kinowej Cinema City International w I kw. 2012 r. mógł wynieść od 4,5 do 5,0 mln euro, oceniają analitycy. Średnia ich prognoz wynosi 4,7 mln euro

Zysk netto Cinema City? Zobacz prognozy analityków
(Gribiche/CC/Flickr)

Zysk netto spółki kinowej Cinema City International w I kw. 2012 r. mógł wynieść od 4,5 do 5,0 mln euro, oceniają analitycy. Średnia ich prognoz wynosi 4,7 mln euro. W I kw. 2011 r. spółka miała 3,6 mln euro zysku netto.

Cinema City poda wyniki finansowe za I kw. w piątek, 18 maja. Przychody spółki w I kw. mogły wynieść od 59,4 do 62,8 mln euro, spodziewają się analitycy. Konsensus wynosi 61,6 mln euro wobec 65,8 mln euro zanotowanych przed rokiem.

_ Oczekujemy, że liczba biletów sprzedanych w I kw. 2012 spadnie r/r o 3,9% do 8,72 mln. Ponadto spodziewamy się, że średnia cena biletów obniży się o 2,4% r/r do 4,1 euro, na co kluczowy wpływ będzie miało umocnienie euro w relacji do walut regionu _ - oceniają analitycy DI BRE.

Analitycy BDM zaznaczają, że sytuacja na różnych rynkach na których działa spółka bardzo się różni. _ Na najważniejszym rynku, czyli w Polsce, styczeń br. przyniósł wzrost frekwencji w kinach, kolejne dwa miesiące były już jednak zdecydowanie słabsze r/r _ - oceniają analitycy.

Zysk operacyjny (EBIT) spółki mógł wynieść 5,9-6,4 mln euro, prognozują analitycy. Konsensus wynosi 6,1 mln euro wobec 4,9 mln euro przed rokiem.

Bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)