Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Yareal rozpoczął budowę pierwszej inwestycji w Gdyni, na 38 mieszkań

0
Podziel się:

Yareal rozpoczął budowę swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej na rynku trójmiejskim. W Gdyni ruszyły prace budowlane przy Placu Kaszubskim, gdzie powstanie apartamentowiec z 38 lokalami, podał deweloper. Ukończenie pierwszej inwestycji apartamentowej Yareal w Gdyni zostało zaplanowane na II połowę 2022 r.

Yareal rozpoczął budowę pierwszej inwestycji w Gdyni, na 38 mieszkań
bEEASqsB

"Generalnym wykonawcą budynku, w którym zamieszka 38 rodzin, jest firma Mota-Engil Central Europe S.A., posiadająca szerokie doświadczenie w budownictwie kubaturowym, w tym realizacji apartamentów. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy, mimo trwającej pandemii, nabywców znalazło ok. 20% apartamentów" - czytamy w komunikacie.

W budynku powstanie 38 apartamentów. Rezydencja Plac Kaszubski oferuje zróżnicowane metraże, od apartamentów typu studio o powierzchni ok. 40 m2, po wnętrza, których powierzchnia może sięgać nawet 170 m2.

"Debiutujemy na trójmiejskim rynku po wybudowaniu w Warszawie kilkunastu inwestycji mieszkaniowych o podwyższonym standardzie, cechujących się dbałością o detale architektury i części wspólnych oraz komfort przyszłych użytkowników. Kameralny apartamentowiec, który wznosimy w Gdyni został zaprojektowany w duchu modernizmu, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech układu urbanistycznego miasta. Zadbaliśmy, aby architektura Rezydencji Plac Kaszubski wkomponowała się w prestiżowy charakter tej lokalizacji, zapewniając nie tylko wygodę mieszkańcom, ale również właściwie korespondowała z unikalnym otoczeniem przy reprezentacyjnej osi miasta" - powiedział dyrektor generalny Jacek Zengteler, cytowany w komunikacie.

bEEASqsD

Yareal Polska to deweloper należący do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizuje projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych.

bEEASqte
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)