Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zdrojowa Invest & Hotels dokona rebrandingu dwóch hoteli razem z Louvre Hotels

0
Podziel się:

Zdrojowa Invest & Hotels podpisała umowę o współpracy z Louvre Hotels, należącą do Jin Jiang Hotels. Aktualna kooperacja partnerów polega na rebrandingu dwóch obiektów należących do Zdrojowej - w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie, podała spółka.

Zdrojowa Invest & Hotels dokona rebrandingu dwóch hoteli razem z Louvre Hotels

"Decyzja o umowie pokierowana była umacnianiem Zdrojowej na polskim rynku hotelarskim oraz odpowiedzią na jego wyzwania w tym, przede wszystkim, zwiększającą się lokalną konkurencję. To kolejny krok realizujący strategię rozwojową naszej grupy i kontynuacja, po umowie z Hilton Hotels i Radisson Hotels, współpracy z najważniejszymi międzynarodowymi sieciami hotelarskimi niezależnie od własnych marek hoteli, które odnoszą samodzielnie sukces rynkowy. Za sprawą podpisania umowy z Louvre Hotels, która wraz z Radisson Hotels należy do Jin Jiang stajemy się niejako największym partnerem turystycznym Chin w Polsce" - powiedział współzałożyciel Zdrojowej Jan Wróblewski, cytowany w komunikacie.

Rebranding obejmie Sand Hotel w Kołobrzegu oraz Cristal Resort w Szklarskiej Porębie. Oba obiekty pod nowymi szyldami, Royal Tulip Sand Kołobrzeg i Royal Tulip Cristal Residences Szklarska Poręba, po przeprowadzonych renowacjach, rozpoczną działalność w 2020 r. W związku, że obiekty cieszą się dużym uznaniem wśród rodzimych i zagranicznych turystów na rynku, zdecydowano się pozostawić oryginalne nazwy hoteli, czytamy w materiale. Kołobrzeski Sand Hotel był pierwszym hotelem zrealizowanym i otwartym przez Zdrojową Invest & Hotels, dodano.

"Jesteśmy zadowoleni, że dwa hotele grupy Zdrojowej będą miały nowe życie pod marką Royal Tulip i że będziemy współpracować z tak silnym partnerem" - skomentował dyrektor rozwoju Louvre Hotels Group Adam Konieczny.

Dodał, że Louvre zamierza w najbliższym czasie rozwijać markę Royal Tulip zarówno w miastach, jak i w miejscowościach wypoczynkowych. Wg jego słów obszar Europy Środkowo-Wschodniej jest strategiczny dla Jin Jiang w związku z rozwojem Nowego Szlaku Jedwabnego.

Zdrojowa Invest & Hotels ma już w swoim portfolio pięciogwiazdkowy Radisson Blu w Świnoujściu oraz jest w trakcie realizacji dwóch kolejnych: Radisson Hotel Szklarska Poręba i Radisson Resort Kołobrzeg. Dołączając dwa pierwsze w Polsce hotele marki Royal Tulip sieci Louvre Hotels należącej do chińskiego konsorcjum, łącznie 5 hoteli Zdrojowej z 850 pokojami będzie funkcjonowało w ramach współpracy z Jin Jiang, podsumowano.

Louvre Hotels Group jest graczem na globalnym rynku hotelowym, z portfolio, które obejmuje obecnie ponad 2 600 hoteli w 54 krajach. Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, z historycznymi markami Louvre Hotels Group (Premiere Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip, Royal Tulip) oraz m.in. 5 markami sieci Sarovar w Indiach. Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang Hotels, piątej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

Zdrojowa to rodzinna grupa inwestycyjna i hotelarska skoncentrowana na polskich kurortach. Dysponuje 12 obiektami hotelarskimi o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach w górach i nad morzem. Zdrojowa to twórca systemu condo hoteli w Polsce, lider tego rynku i budowy apartamentów wakacyjnych.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)