Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
15.03.2019 08:27

Zmiany w Cyfrowym Polsacie. Jacek Felczykowski nowym członkiem zarządu

Jacek Felczykowski od kwietnia dołączy do zarządu Cyfrowego Polsatu. Decyzję o jego powołaniu do zarządu spółki podjęła rada nadzorcza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Duże zmiany w zarządzie Cyfrowego Polsatu.

14 marca Dariusz Działkowski oraz Tomasz Gillner-Gorywoda złożyli rezygnacje z funkcji członków zarządu Cyfrowego Polsatu z dniem 31 marca 2019 roku.

Na ich miejsce powołany został Jacek Felczykowski, który obecnie jest członkiem zarządu Polkomtelu. Po 1 kwietnia będzie łączył obie funkcje.

"Jacek Felczykowski dysponuje wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w zarządzaniu spółkami z obszaru finansów oraz obszaru innowacyjnych technologii, takich jak informatyka i telekomunikacja" - czytamy w komunikacie spółki.

Oglądaj też: Były prezes GPW: "To jest trudny czas dla Giełdy"

W latach 2006-2008 Felczykowski pełnił funkcję prezesa Centrum Obsługi Wierzytelności Cross, a od 2007 do 2008 roku członka zarządu TFI Plejada.

W latach 2008-2010 jako prezes kierował spółką NFI Midas, będącą jednym ze światowych pionierów wdrażania szybkiego, bezprzewodowego Internetu w technologii LTE. W latach 2010-2012 był prezesem Sferii, a od 2011 do 2013 roku prezesem spółki IT Polpager. W 2015 roku objął stanowisko członka zarządu Polkomtel.

Rada nadzorcza Cyfrowego Polsatu podjęłą też decyzję o rozszerzeniu zarządu spółki Polkomtel. 1 kwietnia do zarządu dołączy Justyna Kulka.

1 kwietnia funkcję prezesa Cyfrowego Polsatu i spółki Polkomtel obejmie natomiast Mirosław Błaszczyk. Wiceprezesem obu spółek zostanie Maciej Stec, a Stanisław Janowski rozpocznie pełnienie funkcji prezesa Telewizji Polsat.

Akcje Cyfrowego Polsatu notowane są na GPW od maja 2008 roku. Grupa oferuje m.in. usługi płatnej TV w technologii satelitarnej, naziemnej oraz internetowej, usługi telefonii komórkowej i transmisji danych oraz dostęp do szerokopasmowego internetu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-03-2019

ADAMCiekawe czy wpłynie to na dalsze sPiSienie Polsatu ? Nadzieja umiera ostatnia.

17-03-2019

BenPolsat to najbardziej wiarygodna telewizja w Polsce w tej chwili

Rozwiń komentarze (2)