Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

2 mld zł dla TVP. Balcerowicz: tłumaczenie Dudy jest żałosne

- Sumy pieniędzy przekazywane do PiS-owskiej telewizji rosną w czasie – powiedział w programie „Money. To się liczy” prof. Leszek Balcerowicz. – W efekcie na telewizję obłudnie nazywaną publiczną wydaje się więcej niż łącznie na wszystkie telewizje prywatne. To jest gigantyczne marnotrawstwo i opłacanie pseudodziennikarzy. To jest niesłuchane w demokratycznym kraju. Co gorsze, pieniądze które płacą podatnicy, są przeznaczane na kłamliwą, agresywną propagandę, która obraża większość ludzi. To jest podłość. W oczach ludzi, którzy nie są ogłupiani, Andrzej Duda z pewnością nie zyskał przeznaczając kolejne miliardy na TVP. Poza tym jego wyjaśnienia są żałosne z punktu widzenia moralnego i intelektualnego. To jest kompromitacja. Powstaje pytanie: czy chcemy mieć na tym stanowisku takiego człowieka?

KOMENTARZE
(334)
Normalny
4 lata temu
Moim zdaniem, jeśli nasz Rząd podchodzi na serio do tematu koronawirusa to te 2 mld powinny być przekazane na środki zapobiegawcze dla społeczeństwa, chociażby maseczki dla każdego obywatela. Radio i telewizja w grobie nikomu się nie przydadzą.
a1
4 lata temu
Żałosny jest pierwszy schładzacz gospodarki , i nie rozumie tego
Hi, hi, hi
4 lata temu
Jakby to była kasa dla PO-wskiej TV, to byłoby OK, nieprawdaż?
ola
4 lata temu
Jad nienawiśći wobec PIs wylewa się zawsze z gemby tego antypolskiego typa Balcerowicza ktory do konca zycia powinien w więzieniu siedzieć.
ola
4 lata temu
Gdyby Balcerowicz rządzil mielibyśmy suchy chleb i wodę. I nic więcej.
...
Następna strona