Trwa ładowanie...
bEDActUB
Notowania
Przejdź na

500 plus do zmiany? "Nie waloryzować, zostawić ten temat"

- Świadczenie jest wysokie jak na polskie warunki. Uważam, że poziom wsparcia finansowego ze strony państwa jest wystarczający - mówił w programie "Money. To się liczy" Bartosz Marczuk, wiceprezes PFR. - Polska nędza nie ma już twarzy dziecka, teraz trzeba budować usługi, rynek pracy i elastyczne formy zatrudnienia - dodał.

0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
bEDActUN
KOMENTARZE
(15)
BB
2 lata temu
Nie wiem po co tyle jadu. Uważam że dobrze że w.koncu coś nam dali dla dzieci oboje z mężem pracujemy za najniższą krajowa i pobieramy 500+ cześć z tych pinedzy odpadamy dziecia na lepszy start w dorosłość nie wiem dlaczego wszyscy są do jednego wora pakowani. Ci którzy chcą to będą pracowali A Ci którzy nie chcą to nie będą nawet jeśli by nie było 500+ pobierał by wiele innych zasiłków.
Życie....
2 lata temu
To całe 500, które często idzie na wóde, będą musiały być spłacone. Już widzę radość kolejnego pokolenia wchodzącego na rynek pracy...
Czarna721
2 lata temu
Ja sądzę ze 500plus jest mala pomoca w innych krajach mają wiecej. Niby wejscie do europy mialo nam dać wieksze perspektywy. Inne kraje miaja np niemcy kindergeld i normalne ceny w sklepach nie s Wpomne o wyplatach. Taki niemiec zarobi np 2tys euro a np czekolada kosztuje niecale 59centow przy promocji a u nas milka 4zl a zarobki tez 2 tysiace. Ile ten niemiec sobie kupi za 2 tys euro a ile my.
bEDActVf
iza
2 lata temu
Państwo nie powinno dawać 500 tylko obniżyć składki na zus i podatek dla osób pracujących. Choć sama dostaję 500 to tego programu nie pobieram. Jaka to sprawiedliwość że osoby pracujące mają mniej wynagrodzenia niż osoby pobierające 500.
Mustang
2 lata temu
Pozbierać to darmozjadom