Trwa ładowanie...
bEKJYzYR
Notowania
Przejdź na

5G w Polsce. Od kiedy będzie można korzystać?

Rząd pracuje nad wprowadzeniem 5G w Polsce. Od kiedy będzie można skorzystać i gdzie będzie dostępna ta nowoczesna sieć? - W niektórych miejscach to już jest możliwe, jeśli ktoś ma odpowiedni smartfon to tam, gdzie trwają testy, 5G już działa. Obecnie testy odbywają się w różnych miejscach, jednak na różną skalę i są inaczej skonfigurowane - powiedział w programie "Money. To się liczy" minister cyfryzacji Marek Zagórski. - W tym roku będzie aukcja, która mniej więcej w połowie roku powinna wyłonić zwycięzcę. Wtedy, przynajmniej w jednym dużym mieście, powinno zostać uruchomione 5G. Gdzie? Nie jest tak, że trzymamy to w tajemnicy. Jeszcze po prostu nie wiemy - dodał.

0
0
45
Podziel się
Komentarze (45)
zobacz więcej komentarzy (45)
bEKJYzZd
KOMENTARZE
(45)
True
2 lata temu
Padniemy jak muchy
Thom
2 lata temu
Wszyscy od tego zdechniemy
patriota
2 lata temu
Nie chcemy 5G ja i moi znajomi moja najbliższa rodzina. Nauka potwierdza, że nie jest to zdrowe dla organizmów żywych. PROTESTUJMY !!!
bEKJYzZv
tyle w temaci...
2 lata temu
w XIX wieku myślano, że ciało ludzkie rozpadnie się przy prędkości 100 km/h tak że tego jeśli chodzi o wszelkie straszenie przed postępem
Eldr
2 lata temu
Oby jak najszybciej, wszystko wskazuje, że w tym roku już powinien być dostęp w kilku miastach i bardzo dobrze. Na świecie już w wielu miejscach sieć jest dostępna.
...
Następna strona