Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Afera grantowa w Wielkopolsce. "Być może to jakiś cyberatak"

- Nie wiem co się musiało wydarzyć, żeby granty zostały rozdane w takim czasie. Bardzo dziwna sprawa, warto ją śledzić - mówi w programie "Money. To się liczy" Tomasz Snażyk, prezes Fundacji Startup Poland. Odniósł się tym samym do historii, którą opisywaliśmy w poniedziałek w money.pl. Przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie od państwa już po kilku sekundach od startu naboru zostali poinformowani, że pieniądze się skończyły. - Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem - przyznaje Snażyk. Jego zdaniem mogło tu dojść nawet do cyberataku. - Być może jakieś boty złożyły kilka miliardów wniosków i stąd te problemy - zastanawia się.

3
Podziel się:
KOMENTARZE
(3)
jaja szczecin
4 lata temu
w szczecinie 5-7min po jak mozna bylo pobrac wniosek juz kasa sie skonczyla wnioski odrzucane tylko dlaczego dla jednoosobowych firmy nie nie przydzielono oddzielnych pieniedzy daczego tylko kolejnosc zlozenia wniosku a nie rozpatrzenie indywidualne kazdego wniosku..dlaczego zabraklo pieniedzy????
Przedsiębiorc...
4 lata temu
Nie kilka sekund tylko o 9:00 masa ludzi klika i dziwnym trafem wszystkich odrzucało. Przekręt roku.
MSP
4 lata temu
W pomorskim było podobnie. Agencja Rozwoju Pomorza otrzyma wadliwy konkurs a po pół godziny go zawieszono, bo wyczerpano alokację tak bez uprzedzenia. To nie są zdrowe i uczciwe zasady. Osoby niepełnosprawne jak maja składać wnioski jak nie maja szans?!