Trwa ładowanie...
bDTHkYoR

Notowania

Przejdź na

Afera z pieniędzmi dla artystów. Piotr Gliński się tłumaczy

Minister kultury Piotr Gliński był w młodości był kaskaderem. Czy po aferze wokół beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury (niektóre zespoły disco polo miały dostać nawet pół miliona złotych) czuje się jak poturbowany kaskader i dlatego wstrzymał wypłatę środków? - W pewnym sensie tak, natomiast myślę, że to wynika z niezrozumienia całego mechanizmu - mówił Gliński w programie Newsroom WP. - To jest fundusz, który służy wsparciu bardzo ważnego sektora gospodarki, który był pierwszy zamknięty i pewnie jako ostatni zostanie otwarty. Tego typu pomoc dla gospodarki w całej Europie polega na tym, że opieramy się na deklaracjach aplikujących i jak najszybciej przekazujemy wsparcie. Te pieniądze nie idą na prywatne konta celebrytów, a mogą być przeznaczone wyłącznie na koszty kwalifikowane - wyjaśniał.

16-11-2020
32 reakcje
1
20
11
Podziel się
Komentarze (11)
16-11-2020
Taczki czekają!!!!!!!!!!!!!!!!wstyd i hańba rozdawać milionerom miliony z naszych podatków Te 400 milionów należy przeznaczyć na służbę zdrowia
zobacz więcej komentarzy (11)
bDTHkYpd
KOMENTARZE
(11)
Taczki czekaj...
5 miesięcy temu
wstyd i hańba rozdawać milionerom miliony z naszych podatków Te 400 milionów należy przeznaczyć na służbę zdrowia
never forever
5 miesięcy temu
odliczcie se głosy moje i kobity
olo
5 miesięcy temu
Jak porównać pieniądze dla Golców z np. kwotą la Opery Bałtyckiej?????????????
bDTHkYpv
Podatnik
5 miesięcy temu
Pieśniarze z moich podatków dostają więcej niż przeciętny Polak zarabia przez kilkanaście lat. Remizy pozamykali nie mają gdzie się produkować Bajery Fule i im podobni !
ja
5 miesięcy temu
Sięgają po władzę, by załatwiać interesy własne, swoich kumpli i rodziny. Posadki w urzędach, spółkach państwowych, komisjach, fundacjach... nagrody, odprawy, ustawiane przetargi… służbowe samochody i mieszkania. Żaden polityk nie pomoże nam bardziej niż sami możemy sobie pomóc. Po prostu trzeba robić swoje. Zobaczcie ksiazke pt. Emreytura nie jest Ci potzerbna. Opisuje proste zasady budowania majątku. Ludzie sami mogą wiele osiągnąć w tym kraju bez niczyjej łaski i to wcale nie jakimiś skomplikowanymi metodami.