Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
KRWL
|

Aleksander Kwaśniewski o czwartek fali. "Polacy nie zgodzą się na lockdown"

158
Podziel się:

Aleksander Kwaśniewski uważa, że Polacy nie zgodzą się na powrót obostrzeń. Były prezydenta namawia do szczepień i reaguje na słowa rzecznika praw dziecka o "eksperymencie medycznym na dzieciach".

Aleksander Kwaśniewski o czwartek fali. "Polacy nie zgodzą się na lockdown"
Aleksander Kwaśniewski wypowiedział się na temat lockdownu (YouTube)
bEKsejHF

Aleksander Kwaśniewski uważa, że Polacy nie zgodzą się na kolejny lockdown. Były prezydent skomentował dziennikarzom ”Faktu” nastroje Polaków w przededniu czwartej fali COVID-19.

Kwaśniewski jest zdania, że ”akcja szczepień powinna przyspieszyć”. Były prezydent odniósł się też do wypowiedzi rzecznika praw dzieci Mikołaja Pawlaka, który na na posiedzeniu sejmowego zespołu ds. sanitaryzmu nazwał szczepienie dzieci "eksperymentem".

Zobacz także: Zakaz handlu. "Solidarność" chce zmiany prawa
bEKsejHH

– Ręce mi opadają – komentował w dzienniku wypowiedzi Pawlaka Kwaśniewski.

Naukowcy uważają, że czwarta fala może zacząć się jeszcze w wakacje. Wzrost nowych zakażeń koronawirusem widać w całej Europie. Wszystkiemu winien jest wariant delta. Rząd czeka na decyzję dotyczące szczepienia młodszych dzieci szczepionką firmy Pfizer.

Temat kolejnego lockdownu wraca regularnie od kilku tygodni. Politycy nie wykluczają takiego rozwiązania. Wszystko zależeć będzie od dynamiki rozwoju czwartej fali. Rząd ma też nadzieję, że lockdown nie będzie konieczny, a zainteresowanie szczepieniami wśród Polaków wzrośnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKsejIi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(158)
ASDASD
3 miesiące temu
LOCKDOWN OZNACZA MASOWE MILIONE PROTESTY W POLSKICH MIASTACH!!!!!!!!!!!!!!!! CHCECIE WOJNY BĘDZIECIE JĄ MIEĆ....
Maniek
3 miesiące temu
Zrobicie kolejny lock... My kolejny krok. Strajk kobiet to będzie pikuś przy powstaniu
Gghuuu
3 miesiące temu
Niedzielski, Gut, Horban i inni - zawiśniecie na szafocie na środku miasta.
bEKsejIj
Fgghh
3 miesiące temu
Oni wprowadziliby lockdown nawet wtedy, gdyby 100% Polakow byłoby zaszczepionych. Po Uk widać co dają te szczepienia. A ludzie się szczepią żeby więcej lockdownu nie było. Jak się wyszczepimy a i tak zostaniemy zamknięci bo mimo szczepień przyrost zakażeń będzie wysoki, to powinniśmy zrobić rządzącym armagedon i zniszczyć ten rząd.
Jacko
3 miesiące temu
Kwasniewski dobrze wie o co w tym chodzi. Juz tlumacze. Wielki Reset Swiatowego Forum Ekonomicznego, Agenda Zrownowazonego Rozwoju UN 2030, Agenda Klimatyczna ,,Fit for 55" UE...mam wyliczac ?
...
Następna strona