Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Apart otwiera salony w galeriach. Marka zaprasza również do sklepu internetowego

0
Podziel się:

Po kilkutygodniowej przerwie, salony stacjonarne Apart w galeriach handlowych wznowiły swoją działalność. Teraz znów można odwiedzić ulubiony salon i poznać bogatą ofertę biżuterii, zegarków oraz akcesoriów.

Zgodnie z zaleceniami, w salonie może przebywać 1 osoba na 15 m. kw., a pracownicy są wyposażeni w osobiste elementy ochronne - przyłbice lub maseczki oraz rękawiczki
Zgodnie z zaleceniami, w salonie może przebywać 1 osoba na 15 m. kw., a pracownicy są wyposażeni w osobiste elementy ochronne - przyłbice lub maseczki oraz rękawiczki (Materiały prasowe)

Informacja prasowa marki Apart

Ze względu na szczególne okoliczności, jakimi jest czas pandemii, marka Apart zadbała zarówno o zabezpieczenie zdrowia klientów, jak i pracowników salonów.

Zgodnie z zaleceniami, w salonie może przebywać 1 osoba na 15 m. kw., a pracownicy są wyposażeni w osobiste elementy ochronne - przyłbice lub maseczki oraz rękawiczki - tak, aby zapewnić klientom, a także sobie bezpieczeństwo.

Regularnie dezynfekowane są także powierzchnie i elementy wyposażenia salonów, a w każdym z nich, w widocznym miejscu są dostępne dla kupujących płyny do odkażania rąk.

Sytuacja jest niestandardowa, ale - zgodnie z zapewnieniami Apart - marka robi wszystko, aby mimo pewnych ograniczeń, wizyty klientów w jej salonach były przyjemnością, a zakupy przede wszystkim sprawiały radość.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydują się na wizytę w salonie, marka zaprasza do swojego wirtualnego salonu na apart.pl, gdzie w dowolnej chwili można skorzystać z szerokiej, obejmującej ponad 15 000 produktów oferty oraz atrakcyjnych promocji i dokonać zakupów online z wciąż obowiązującą darmową dostawą.

Informacja prasowa marki Apart

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(0)