Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Materiał partnera
|
aktualizacja

Apple Pay już dostępne w aplikacji mobilnej Getin Banku

0
Podziel się:

Kolejny bank umożliwia płacenie iPhonem. Apple Pay rusza właśnie w aplikacji mobilnej Getin Banku.

Użytkownicy, którzy wybiorą opcję Apple Pay będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich zalet kart płatniczych banku.
Użytkownicy, którzy wybiorą opcję Apple Pay będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich zalet kart płatniczych banku. (Domena publiczna)

Apple Pay to coraz popularniejszy sposób płacenia. Nie potrzebna jest plastikowa karta, nie trzeba mieć więc portfela. Sam iPhone dzięki aplikacji umożliwia płacenia. Kolejnym bankiem, który dołącza tę technologię do swojej oferty jest Getin.

Użytkownicy, którzy wybiorą opcję Apple Pay będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich zalet kart płatniczych banku. Wystarczy, że włączą nowy rodzaj płatności bezpośrednio w aplikacji i zamówią wirtualną kartę, która zostanie dodana do portfela Apple. Karty wirtualne, podobnie jak w przypadku usługi Google Pay, można będzie zamówić do kont osobistych oraz do umów kart kredytowych.

- Klienci zdecydowanie najbardziej cenią sobie swój czas. Co ważne, płatności zbliżeniowe realizowane za pomocą telefonu są nie tylko szybkie, ale też bezpieczne i poufne – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku.

Jak podaje Getin Bank, klienci coraz częściej rezygnują z obsługi swojego konta przez komputer przechodząc na smartfona. Częstotliwość logowań w aplikacji, znacznie przewyższyła w Getinie liczbę wejść do bankowości internetowej.

W ostatnim czasie oprócz płatności alternatywnych, Getin Bank wprowadził do aplikacji funkcje takie jak: zakup lokaty mobilnej, proces sprzedaży kredytu, czy Getin Phone oraz Sejf.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)