Trwa ładowanie...
bETwOKbV
Notowania
Przejdź na

Banaś kontra prokuratura. Karnista komentuje: To bomba. Sprawa bez precedensu. Niebywałe

Szef Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś idzie na wojnę z prokuraturą. Wskazuje na osoby, które miały być nakłaniane przez prokuraturę do składania fałszywych zeznań przeciwko niemu. Z kolei Prokuratura Krajowa twierdzi, że to fałszywe oskarżenia. - Oświadczenie pana Banasia jest niebywałą bombą. To sprawa bez precedensu, w której to prezes NIK mówi, że prokuratura miała nakłaniać, podżegać inne osoby do składania przeciwko niemu fałszywych zeznań - powiedział w "Money. To się liczy" adw. Arkadiusz Szymański, karnista i wspólnik kancelarii Zemła Szymański Adwokaci. - Prokuratura tak szybko oświadczyła, że to nieprawda. Wydaje się, że przedwcześnie, wobec tak poważnych oskarżeń, które godzą w dobre imię prokuratury. Wypadałoby chociażby wszcząć postępowanie. Nie jestem politykiem, ale tego typu komentarz prokuratury wskazuje, że jest to próba zdyskredytowania osoby biernej procesu lub ewentualnie oskarżonej. Nie taka jest rola prokuratury - dodał.

0
0
501
Podziel się
Komentarze (501)
zobacz więcej komentarzy (501)
bETwOKch
KOMENTARZE
(501)
EMERYT
miesiąc temu
NIK JEST POWOLANY DO KONTROLI CELOWEGO, RZETELNEGO WYKORZYSTYWANIA/ GOSPODAROWANIA SRODKAMI FINANSOWYMI/ PUBLICZNYMI NASZYMI PODATKAMI ZGODNIE Z USTAWA O FIN PUBLICZNYCH, JESLI RZADZACY NIE PRZESTRZEGAJA TYCH ZASAD/ PRZEPISOW , TO POWINNI STANAC PRZED TRYBUNALEM STANU !!!!
Prawdazwycież...
miesiąc temu
Prokuratura to puszka Pandory, ktoś musi otworzyć by ujrzeć prawdę. Brawo BANAŚ.
maras
miesiąc temu
Poetom bywa czasem dobrze choć częściej bywa źle Więc jak jest ja nie wiem sam po prosu myślę, że Dla uczciwych to piekło, dla cwaniaków - raj Dla głupich - głupota, dla mnie to mój kraj PS. Krzysztof Daukszewicz już dawno pisał o tej mafii
bETwOKcz
Luka
miesiąc temu
Jakim sposobem ten kraj jeszcze funkcjonuje ??? Przecież to nic innego jak wyspa piratów w nowoczesnym świecie. dziwię się, że w europarlamencie zasiadają jeszcze piraci w ławach "poselskich". powinien za nimi być już dawno wysłany list gończy.
jack
miesiąc temu
Miała być lepsza zmiana,a jest państwo mafijne. Tu nie ma przesady to naprawdę jest mafia
...
Następna strona