Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Baner Glapińskiego. Członek RPP: udana akcja reklamowa NBP

Członek RPP prof. Ireneusz Dąbrowski zabrał głos na temat sposobu komunikacji NBP i baneru, informującego o przyczynach inflacji, który zawisł na gmachu banku centralnego. - To bardzo udana akcja reklamowa - stwierdził Dąbrowski. - Wszyscy o niej mówią, więc można mówić o sukcesie. Jednym ten baner się podoba, innym nie. To nie jest referat naukowy. Trudno w dwóch zdaniach mówić o przyczynach inflacji. Przekaz jest prawdziwy, choć uproszczony. Ciężko w tak krótkim komunikacie wytłumaczyć, że wszystko zaczęło się przecież od zerwanych łańcuchów dostaw. Krytycy NBP zdają się nie zauważać, że mamy wojnę i że problem wysokiej inflacji jest na całym świecie - tłumaczył.

0
0
32
Podziel się
Komentarze (32)
zobacz więcej komentarzy (32)
KOMENTARZE
(32)
..... ...
2 dni temu
Akcja jak e PRL.
Viola
2 dni temu
Pis prowadzi politykę Kremla- propagandą próbuje narzucać Polakom, co mają myśleć i mówić.
sieman
2 dni temu
To może zróbmy prosty test: niech członkowie RPP, z Glapińskim na czele, poddadzą się badaniu na wariografie, odpowiadając na pytanie: "Czy podejmowałeś decyzje o których wiedziałeś że zwiększą inflację?"
berek
3 dni temu
Ireneusz Dąbrowski, członek Rady Polityki Pieniężnej, powiedział "W dobie podwyższonej inflacji nigdy nie ma problemu z dyscypliną budżetową, bo są dodatkowe wpływy do budżetu". Czy teraz rozumiecie w jakim celu została wywołana inflacja?
barak
3 dni temu
Jak się zamyka kraj ze względu na koronawirusa to efekty są jakie są. Tak widocznie miało być, morawiecki ze schwabem się po pleckach klepią a dziadkom w tvppis opowiadają bajki jaką to niezależną politykę prowadzą.
...
Następna strona