Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. MBL
|

Bankiety dla wysokich rangą gości. Kancelaria Senatu ogłasza przetarg na catering

346
Podziel się

Gdy w kancelarii Senatu pojawią się VIP-owie, to nietaktem byłoby przyjmowanie ich wodą i krakersami. Dlatego kancelaria rozpisała przetarg na obsługę cateringową. Koszt - 360 tys. zł za 18-miesięczny kontrakt.

Bankiety dla wysokich rangą gości. Kancelaria Senatu ogłasza przetarg na catering
Kancelaria Senatu zaplanowała na ten rok mnóstwo wykwintnych spotkań. (PAP, Radek Pietruszka)
bDKpomVx

Choć cała gastronomia może sobie co najwyżej pomarzyć o otwarciu, to urzędnicy kancelarii Senatu myślą już o tym, jak to będzie, gdy wirus odpuści. Wygląda na to, że będzie hucznie, a świadczyć o tym może przetarg na obsługę cateringową.

Jak donosi "Fakt", obsługa dotyczy przygotowania posiłków dla wysokich rangą osobistości, podczas wybranych konferencji organizowanych przez komisje senackie, spotkań i konferencji międzynarodowych, śniadań prasowych, a także - jak wyjaśnia kancelaria - przy okazji uroczystości rocznicowych takich, jak 30-lecie Senatu.

bDKpomVz

Urzędnicy spodziewają się, że w ciagu najbliższych 18 miesięcy dojdzie do ok. 20 takich spotkań, podczas których uda się przyjąć nawet 3 tys. gości. Koszt takiej obsługi wyceniono na 360 tys. zł.

Z racji tego, że mowa o wykwintnych bankietach, toteż urzędnicy urzędnicy mają wysokie wymagania. W przetargu może wystartować wyłącznie firma, która wykonała co najmniej dwa zamówienia na rzecz m.in. Kancelarii Sejmu, prezydenta, premiera, a każde o wartości nie mniejszej niż 10 tys. zł.

Co ważne, taka restauracja musi też mieć szefa kuchni, który przygotowywał dania dla wysokich rangą gości, a do tego powinna także zaoferować kartę dań z niemal 100 potrawami.

bDKpomVF
Zobacz także: Polski lek na raka. "Za dwa lata zaczniemy go produkować masowo"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKpomWa
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(346)
anty
2 miesiące temu
Tyle zarabiają to niech robią zrzutkę i kupują za swoje. Wara im od moich pieniędzy. Mie tam nie zaproszą.
Anka
2 miesiące temu
Proponuje sowe on tak pięknie nagrywa 🤭
PZ.
2 miesiące temu
Już zapomnieliście o 1,5 mln zł na krewetki dla sejmu?
bDKpomWb
zbig
2 miesiące temu
360 tyś na 1,5 roku to dużo? Przetarg w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim, przeznaczono na 12 miesięcy na 2020r. na obsługę cateringową 389 938,14 zł
Rafal F.
2 miesiące temu
To zaledwie 120 zł na łebka, wesele na wsi w remizie strażackiej będzie kosztowało więcej a oni oczekują w tej cenie kucharza i kartę która ma 100dań ? to jakiś żart ? Żadna szanująca się restauracja nie spojrzy nawet na taki przetarg, chyba, że hieny zwęszyły biznes i chcą naciągnąć restauratorów w tak trudnych dla nich czasach wstyd!
...
Następna strona