Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
MKS
|

Będą kontrole na stokach. Policjanci kontaktowali się też z właścicielami stacji narciarskich

20
Podziel się

Po tym, jak media obiegły zdjęcia pokazujące tłumy narciarzy w Krynicy-Zdroju – gdzie o żadnym dystansie w kolejkach nie było mowy – policja zapowiada, że będzie kontrolowała stoki i egzekwowała przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Będą kontrole na stokach. Policjanci kontaktowali się też z właścicielami stacji narciarskich
Uruchomienie wyciągów to jedyne ustępstwo rządów w temacie zimowej turystyki (Pixabay)
bDAWBoPp

- Policjanci od kilku dni prowadzą działania w rejonie stoków narciarskich, a od poniedziałku, 30 listopada pojawiają się tam znacznie częściej (…) Funkcjonariusze będą kontrolować stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego przez właścicieli oraz osoby korzystające z zorganizowanych terenów narciarskich – poinformowała PAP rzeczniczka nowosądeckiej policji podkom. Iwona Grzebyk-Dulak.

Narciarskie patrole policji, które pojawią się na stokach już w ten weekend, będą m.in. kontrolować przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

bDAWBoPr

- Funkcjonariusze skontaktowali się także z właścicielami stacji narciarskich, którzy są zobowiązani do wprowadzenia rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo pracownikom oraz osobom z nich korzystających. Jak deklarują zarządcy wyciągów, przy wejściu do stacji pojawiły się separatory, które mają za zadanie oddzielić osoby korzystające z wyciągu.– dodała rzeczniczka.

Zobacz także: Stoki narciarskie w reżimie sanitarnym. "To mi się w głowie nie mieści"
bDAWBoPx
bDAWBoPS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(20)
pjoter
2 miesiące temu
Tej zimy na na polskich stokach będzie mógł jeździć tylko jeden narciarz ...
pracujący
2 miesiące temu
Policja to niech się zajmie ściganiem przestępców np. tych co kradną tożsamość w Internecie a nie poszukując niewidzianego Cuvida 23...
baca
2 miesiące temu
Jak pojechac na narty służbowo? W milicyjnym mundurze!
bDAWBoPT
jaka.
2 miesiące temu
Co za Cyrk... zrobiliscie z.Polski arene cyrkowa...
Pepe
2 miesiące temu
Oczywiste jest to, że tłok wynikał z faktu, że czynne były raptem dwie stacje. Jest to przedsmak tego co będzie w okresie 4-17 stycznia. Wyciągi może i wszystkie będą czynne ale wszyscy zjadą na 2 tyg. Co zrobić, taki mamy rząd.
...
Następna strona