Trwa ładowanie...
bEKwcbOZ
Notowania
Przejdź na

Będą rekompensaty za droższy prąd? Minister finansów: nie ma kłopotów

Najbiedniejsze gospodarstwa będą mogły liczyć na rekompensaty podwyżek cen prądu. Odpowiedni projekt ustawy jest już przygotowany i czeka na wpis do wykazu prac legislacyjnych rządu - ogłosił na początku tygodnia minister klimatu Michał Kurtyka. Nie chciał na razie mówić o kosztach tego programu. Zaznaczył, że wszystko zależy od tego, jaki system pomocy zostanie przyjęty. Michał Kurtyka ujawnił, że o konkretnych kwotach na razie trwają rozmowy z ministrem finansów. O kulisy tych ustaleń zapytaliśmy Tadeusza Kościńskiego w programie "Money. To się liczy". - Jak do mnie jakiś minister się zgłosi, robimy wszystko, żeby policzyć, czy jest to możliwe. Z naszej perspektywy w nie ma jakichś większych kłopotów, żeby z finansów publicznych finansować różne projekty teraz - zapewniał minister finansów.

0
0
333
Podziel się
Komentarze (333)
zobacz więcej komentarzy (333)
bEKwcbPl
KOMENTARZE
(333)
Gość
miesiąc temu
""""Będą rekompensaty za droższy prąd? Minister finansów: nie ma kłopotów"""" -------- Juże taki numer był przerabiany chyba rok lub dwa lata temu. Ale chyba ministrowi będzie się należała rekompensata, bo ty maluczkim z pewnością NIE.
Emerytka
miesiąc temu
Czyli koniec z ekologicznym ogrzewaniem? gaz drogi, prąd drogi i co dalej?
Ubogi emeryt
miesiąc temu
Jeżeli ja jako emeryt z 1700zł zostałem namówiony przez urząd miasta do przejścia z pieca kaflowego na ogrzewanie elektryczne (nocne 2 taryfa) i kiedy Sasin mówił w tym czasie, że i ta ówczesna cena dla celów ogrzewczych będzie jeszcze zmniejszona,to jak się zgodziłem,to teraz ja wrócę do paleniskowego ogrzewania tanim opałem i patykami zbieranymi w parku i przy silniejszych mrozach każdy inny opał będzie dobry podpisałem umowę na pięć lat i te właśnie minęły.chyba że właśnie dla takich jak będzie inna taryfa,tak jak pis obiecywał wcześniej.
bEKwcbPD
Karol
miesiąc temu
Wszystkie państwa UE podnąsz cenę prądu z tego co wiem to tam nie rządzi PiS, może trzeba troszkę pomyśleć, a nie szczekać.
Jacek
miesiąc temu
Co znaczy ubogie gospodarstwa domowe? Znów będzie ta , że patologia (bo nie wykazuje dochodów) otrzyma najwięcej a pracujący za minimum nic !
...
Następna strona