Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Będzie kaucja na butelki. Wiceminister składa jasną deklarację

- Będziemy mieli system kaucyjny w Polsce. Jestem jego entuzjastą i badania pokazują, że bardzo duże grono Polaków również - zapowiedział w programie "Newsroom WP" Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu i środowiska. - Pytanie jeszcze, w jakiej formule. Lepiej, żeby stworzyli to przedsiębiorcy, ale to będzie oczywiście poddane pod dyskusję. Oczywiście nie sztuką jest taki system, który spowoduje, że mały przedsiębiorca będzie miał gorszy punkt startu w porównaniu z dużą korporacją. Z przedsiębiorcami już się konsultowaliśmy, mamy zebrane założenia i czekamy na to, aż będę mógł tę propozycję przedstawić - powiedział Ozdoba. Ile będziemy płacić za butelkę? Tego na razie wiceminister nie chce zdradzać. Dodał natomiast, że aby zwrócić opakowanie i dostać za nie pieniądze, nie będzie potrzeba paragonu.

0
0
210
Podziel się
Komentarze (210)
zobacz więcej komentarzy (210)
KOMENTARZE
(210)
Stan
12 miesięcy temu
Nie Wwe jeszcze, zobaczy, skonsultuje i tak dotrwa do końca kadencji. Ogólna impotencja a sąsiedzi dawno mają to zrobione. Zielona wyspa zarzucona plastikiem i jest dobrze, po naszemu
Emigrant
rok temu
Złotóweczka za butelkę i będzie czysto zero małpek. Jeszcze zakaz plastikowych opakowań i butelek - Polska krainą czystości.
J23
rok temu
Nie trzeba daleko szukać - niech wezmą sposób od Niemców lub Czechów. Przez ponad 30 lat naszym nieudolnym rządzącym się to nie udało.
zawislak
rok temu
Wczasach komuny za8 butelek kupilem 2 kg.chleba
on11111111111
rok temu
to jest w chwili obecnej w Polsce tzw. burdel, kupowany jest browar różnego rodzaju a butelki nie przyjmowane są bo innego kształtu - chore
...
Następna strona