Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Łukasz Kijek
Łukasz Kijek
|

Będzie ministrem finansów? Prof. Wojciechowski: trzeba posprzątać bałagan po PiS

Prof. Paweł Wojciechowski jest wymieniany w gronie kandydatów do fotela nowego ministra finansów. Czy przyjąłby propozycję objęcia tego urzędu? - Zanim zaczniemy obsadzać stanowiska chciałbym, żeby opozycja demokratyczna ugruntowała władzę w Polsce - powiedział Wojciechowski w "Poranku Wyborczym" Wirtualnej Polski. - Od tego momentu można mówić o nazwiskach. Ja nie jestem politykiem, nie należę do żadnej partii, choć od lat wspieram opozycję. Ministrem Finansów powinna być albo figura mocno polityczna, bo mamy ciężkie czasy i trzeba posprzątać bałagan po PiS, albo ktoś, na kogo zgodzą się wszystkie partie w koalicji. Ta zgoda jest ważna. Szefa resortu finansów czeka bez wątpienia bardzo dużo pracy. Dziś nie chcę spekulować na temat mojej osoby. Ja chętnie pomagam, jeśli ktoś życzy sobie mojej rady, bo mam duże doświadczenie w doradzaniu premierom. Ale to politycy mają odpowiedzialność i mandat i powinniśmy ich wspierać - dodał były minister finansów i...
rozwiń
gospodarka
198
Podziel się:
KOMENTARZE
(198)
j.g
8 miesięcy temu
Ministerek z PO i sprzątanie po PIS.HAHAHAHAHAHAHAHAH!A jak tam VAT?Bo PiS uszczelnił teraz co z nim zrobicie rozszczelnicie??????????????????????????????????????????????????????????????I kolejne miiliardy zajumają kolesie Mira Zdzicha i Rycha????????????????????
Pozdro
8 miesięcy temu
"Moja osoba"? Kolejny Ludwiczek słoneczko - w trzeciej osobie... BTW - doktor nauk technicznych.
Ron
8 miesięcy temu
Opozycja "demokratyczna". Czyli jaka ? Równie dobrze mogłaby się nazywać opozycja "niezależna". Równie zabawne. Śmiech na sali.
Wizja
8 miesięcy temu
W Polsce każdy jest minstrem piłkarzem wszystko wiemy najlepiej. O innych tylko o sobie nic nie wiemy . Nie trzeba ministrów sami damy sobie radę tylko nam nie krasc z naszych wypłaty składek ZUS srus. Niech brutto będzie netto.
greg
8 miesięcy temu
PiS narobił bałaganu a PO i koalicjanci będą rozwijać swój bałagan który rozpoczął PO za poprzednich swoich rządów!!!!!!
...
Następna strona