Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. DSZ
|
aktualizacja

Będziemy mieli problem jak Węgry? "To cyrk z rozumu"

PKP podwyższyły ceny biletów kolejowych. Premier jednak blokuje tę decyzję i oczekuje od spółki obniżek. Orlenowi zarzuca się z kolei, że sztucznie zawyżał ceny paliw pod koniec 2022 r. Czy rząd zaczyna ręcznie sterować cenami w kraju? - To cyrk z rozumu. Takie działanie doprowadzi do sytuacji, jaka jest obecnie na Węgrzech - ostrzega w programie Money.pl dr Sławomir Dudek, założyciel Instytutu Finansów Publicznych. Jego zdaniem, jeśli zachowanie rządu się nasili, przed wyborami mogą nas czekać kłopoty, z jakimi mierzy się obecnie Viktor Orban.

97
Podziel się:
KOMENTARZE
(97)
Janek
rok temu
Głupotą naszą była zgoda na wykupienie przez Orlen (bezmajtka) Lotosu . W ten sposób mieliśmy zapewnioną konkurencję a tak Orlen jako monopolista ustawia ceny jakie chce bo wie że nikt z nas nie pojedzie tankować za granicę i jest zmuszony płacić bezmajtkowi ile sobie zażyczy.
tarka
rok temu
Jadę w marcu z Wrocławia do Świnoujścia. Intersity-24 zł. Możecie to sprawdzić.
lebioda
rok temu
160 miliardów z funduszu kowidowego przetuptał bankster w tym na wydział imienia tatusia i jeszcze nam grozi krachem, a 65 milionów dla ministerstwa finansów za wielki wałek kto dał?
ccc
rok temu
chm, podobno wystarczy nie kraść i co, od 7 lat się nie kradnie? i jest kraina mlekiem i miodem płynąca. Chyba trzeba wrócić do podstaw.... czyli: wystarczy nie kraść
RYŚ
rok temu
O obniżaniu cen biletów kolejowych premier mówił prawie dwa tygodnie temu i co ?
...
Następna strona