Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Agnieszka Małgorzata Adamska
Agnieszka Małgorzata Adamska
|
aktualizacja

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Allegro Smart! w niższej cenie

10
Podziel się

Darmowa dostawa, bezpłatne zwroty, ciekawe promocje i limitowane oferty cenowe – to wszystko czeka na użytkowników Allegro Smart! Do końca miesiąca z usługi można skorzystać w nowej, obniżonej cenie.

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Allegro Smart! w niższej cenie
(Materiały prasowe)
bDHGdMCt

Partnerem treści jest Allegro

Z promocji Allegro Smart! skorzystało aż 2,6 mln klientów i zaoszczędziło na dostawie ponad 325 mln zł. Na fali ogromnego zainteresowania akcją Allegro ogłasza kolejną gorącą promocję – tym razem przez cały lipiec użytkownicy mogą kupić roczny abonament Allegro Smart! w bardzo atrakcyjnej cenie.
Kupuj w opcji Smart!, czyli prosty sposób na oszczędne zakupy.

Usługa Smart! pojawiła się ponad rok temu i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów platformy Allegro. Wystarczy wykupić roczny abonament, żeby móc przez cały rok cieszyć się darmową dostawą, dokonywać bezpłatnych zwrotów, brać udział w limitowanych promocjach i festiwalach zakupowych oraz wyjątkowych przedsprzedażach biletów na spektakle teatralne, koncerty, imprezy muzyczne i wiele innych wydarzeń kulturalnych dostępnych na stronie eBilet.

bDHGdMCv

Z bezpłatnej dostawy można skorzystać przy zakupie produktów za min. 40 zł, a przesyłkę odbieramy w paczkomacie lub w jednym z punktów odbioru. Dodatkowo przy transakcjach za min. 100 zł klienci mają do dyspozycji także opcję bezpłatnej dostawy kurierskiej.

Allegro Smart! – na czym polega?

Dzięki opcji Allegro Smart! klienci płacą za zakupy znacznie mniej. Na finalną kwotę wybranych produktów wpływa nie tylko darmowa dostawa, ale także promocje dnia, dzięki którym możemy kupić niektóre artykuły w wyjątkowo niskich cenach. Jeżeli zakupione przedmioty nie spełnią naszych oczekiwań, można je łatwo zwrócić, nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów.

Opcja Smart! to gwarancja bezpiecznych, bezkontaktowych zakupów w czasie pandemii COVID-19. Kupowanie online pozwala unikać zatłoczonych miejsc i dużych skupisk ludzi, dzięki czemu jesteśmy znacznie mniej narażeni na ryzyko zarażenia. Transakcji na Allegro dokonujemy bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z drugim człowiekiem.

bDHGdMCB

Oferty z opcją Smart! są lepiej widoczne i częściej wybierane przez klientów, którzy chętnie korzystają z możliwości darmowej dostawy. Atrakcyjne oferty przyciągają więcej klientów, którzy często kupują kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy, rezygnując przy tym z droższych, konkurencyjnych ofert. Dzięki usłudze Allegro Smart! przedsiębiorcy zyskują nowych klientów i sprzedają znacznie więcej przedmiotów – to nieocenione wsparcie dla małych przedsiębiorców, którzy w wyniku pandemii odnieśli spore straty finansowe.

Pakiet Allegro Smart! taniej do końca lipca

Po trzymiesięcznej, podyktowanej pandemią akcji, podczas której z Alegro Smart! mógł skorzystać każdy użytkownik, firma ma kolejną gratkę. Do końca miesiąca można wykupić abonament Allegro Smart! w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dotychczas za roczną usługę musieliśmy zapłacić 49 zł. Jeszcze do końca lipca pakiet Allegro Smart! będzie można kupić za 39 zł, czyli 20 proc. taniej.

Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro nie ma wątpliwości, że Polacy pokochali usługę Smart! Świadczą o tym imponujące statystyki.
– Już ponad 2,6 miliona skorzystało z promocji Allegro Smart!, a oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych. Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart! było tak duże to zaoferowaliśmy możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 proc. Oznacza to, że klienci mogą teraz używać jej za3,30 zł miesięcznie – tłumaczy Grzegorz Czapski.

bDHGdMCC

Pakiet Allegro Smart! można aktywować przez stronę www.allegro.pl/smart lub uruchomić usługę podczas dokonywania zakupu. Dotychczasowi klienci Allegro Smart! także mogą skorzystać z tej promocji, przedłużając ważność pakietu na nowych, promocyjnych warunkach. Chcesz kupować w trybie Smart! i przez cały rok oszczędzać na zakupach? Śpiesz się! Promocyjna cena usługi obowiązuje tylko do końca lipca.

Partnerem treści jest Allegro

bDHGdMCW
KOMENTARZE
(10)
DrGonzo
7 miesięcy temu
Usuwanie komentarzy obiektywnych i kulturalnych nie uchroni Was od plajty.
NIEZASPOKOJON...
7 miesięcy temu
15%prowizji za stare książki + prowizja od kosztu wysyłki !!!!!! BANDYTYZM . Ucieknę ze swoją sprzedażą lada moment . Ciekawe co wtedy ?? jak zwieje z ALLEGRO więcej ??
DrGonzo
7 miesięcy temu
Hehehe, premiera Amazona w końcu ich utemperuje i żadne obniżki smarta już im nie pomogą. Życzę rychłej plajty Allegro oraz Empikowi.
bDHGdMCX
SZok
7 miesięcy temu
Ten portal bojkotuję za blokowanie sprzedażny książek polskich autorów .
emeryt74
7 miesięcy temu
gdyby SMART byl zawsze to bylo by wiecej klientow