Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Małgorzata Adamska
Agnieszka Małgorzata Adamska
|
aktualizacja

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Allegro Smart! w niższej cenie

10
Podziel się:

Darmowa dostawa, bezpłatne zwroty, ciekawe promocje i limitowane oferty cenowe – to wszystko czeka na użytkowników Allegro Smart! Do końca miesiąca z usługi można skorzystać w nowej, obniżonej cenie.

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Allegro Smart! w niższej cenie
(Materiały prasowe)

Partnerem treści jest Allegro

Z promocji Allegro Smart! skorzystało aż 2,6 mln klientów i zaoszczędziło na dostawie ponad 325 mln zł. Na fali ogromnego zainteresowania akcją Allegro ogłasza kolejną gorącą promocję – tym razem przez cały lipiec użytkownicy mogą kupić roczny abonament Allegro Smart! w bardzo atrakcyjnej cenie.
Kupuj w opcji Smart!, czyli prosty sposób na oszczędne zakupy.

Usługa Smart! pojawiła się ponad rok temu i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów platformy Allegro. Wystarczy wykupić roczny abonament, żeby móc przez cały rok cieszyć się darmową dostawą, dokonywać bezpłatnych zwrotów, brać udział w limitowanych promocjach i festiwalach zakupowych oraz wyjątkowych przedsprzedażach biletów na spektakle teatralne, koncerty, imprezy muzyczne i wiele innych wydarzeń kulturalnych dostępnych na stronie eBilet.

Z bezpłatnej dostawy można skorzystać przy zakupie produktów za min. 40 zł, a przesyłkę odbieramy w paczkomacie lub w jednym z punktów odbioru. Dodatkowo przy transakcjach za min. 100 zł klienci mają do dyspozycji także opcję bezpłatnej dostawy kurierskiej.

Allegro Smart! – na czym polega?

Dzięki opcji Allegro Smart! klienci płacą za zakupy znacznie mniej. Na finalną kwotę wybranych produktów wpływa nie tylko darmowa dostawa, ale także promocje dnia, dzięki którym możemy kupić niektóre artykuły w wyjątkowo niskich cenach. Jeżeli zakupione przedmioty nie spełnią naszych oczekiwań, można je łatwo zwrócić, nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów.

Opcja Smart! to gwarancja bezpiecznych, bezkontaktowych zakupów w czasie pandemii COVID-19. Kupowanie online pozwala unikać zatłoczonych miejsc i dużych skupisk ludzi, dzięki czemu jesteśmy znacznie mniej narażeni na ryzyko zarażenia. Transakcji na Allegro dokonujemy bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z drugim człowiekiem.

Oferty z opcją Smart! są lepiej widoczne i częściej wybierane przez klientów, którzy chętnie korzystają z możliwości darmowej dostawy. Atrakcyjne oferty przyciągają więcej klientów, którzy często kupują kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy, rezygnując przy tym z droższych, konkurencyjnych ofert. Dzięki usłudze Allegro Smart! przedsiębiorcy zyskują nowych klientów i sprzedają znacznie więcej przedmiotów – to nieocenione wsparcie dla małych przedsiębiorców, którzy w wyniku pandemii odnieśli spore straty finansowe.

Pakiet Allegro Smart! taniej do końca lipca

Po trzymiesięcznej, podyktowanej pandemią akcji, podczas której z Alegro Smart! mógł skorzystać każdy użytkownik, firma ma kolejną gratkę. Do końca miesiąca można wykupić abonament Allegro Smart! w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dotychczas za roczną usługę musieliśmy zapłacić 49 zł. Jeszcze do końca lipca pakiet Allegro Smart! będzie można kupić za 39 zł, czyli 20 proc. taniej.

Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro nie ma wątpliwości, że Polacy pokochali usługę Smart! Świadczą o tym imponujące statystyki.
– Już ponad 2,6 miliona skorzystało z promocji Allegro Smart!, a oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych. Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart! było tak duże to zaoferowaliśmy możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 proc. Oznacza to, że klienci mogą teraz używać jej za3,30 zł miesięcznie – tłumaczy Grzegorz Czapski.

Pakiet Allegro Smart! można aktywować przez stronę www.allegro.pl/smart lub uruchomić usługę podczas dokonywania zakupu. Dotychczasowi klienci Allegro Smart! także mogą skorzystać z tej promocji, przedłużając ważność pakietu na nowych, promocyjnych warunkach. Chcesz kupować w trybie Smart! i przez cały rok oszczędzać na zakupach? Śpiesz się! Promocyjna cena usługi obowiązuje tylko do końca lipca.

Partnerem treści jest Allegro

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(10)
???:(
2 lata temu
gratuluję profesjonalizmu autorowi tego artykułu; promocja cenowa na allegro smart była do 31.07, artykuł jest datowany na 03.08 - chyba że autorem tego artykułu jest kilkuletnie dziecko, co za portal ....
rena119
2 lata temu
juz mamy sierpien
taka prawda
2 lata temu
Doskonała promocja? Czytajcie regulamin ;) Ja przeczytałam i NIGDY nie spróbuję. Nie podoba mi się zapis: cytuję: W przypadku płatności kartą płatniczą, Nabywca upoważnia Allegro do automatycznego pobierania opłaty za Usługę z tej karty za kolejne analogiczne Okresy Rozliczeniowe, poprzez obciążenie rachunku Nabywcy kwotą opłaty za kolejny Okres Rozliczeniowy. Przy wyborze przez Nabywcę Okresu Rozliczeniowego, którego długość wynosi 1 miesiąc, zapłata za Usługę Allegro Smart! może być dokonana wyłącznie przy użyciu karty płatniczej (np. debetowej albo kredytowej).
nnn
2 lata temu
Taaa... Napiszą ci np. 6.99 dostawa, z pakietem smart. Masz ten pakiet i nagle się okazuje, że wysyłka tyle, ile było, albo nic (rzeczywiście zero), ale kupo towaru za 40 zeta. Więc, jak dla mnie jest to bez sensu, ja rzadko kiedy kupuję coś droższe, niż 30 zł. I jeszcze jedno - wykupujesz próbnie na 1 miesiąc, to musisz zaakceptować regulamin. Nikt nie ma czasu tego czytać, więc wkopujesz się w "abonament", choć kupiłeś na miesiąc. Tyle dobrze, że może nie zapłacić i wyłączą.. ALE Z JAKIEJ RACJI SPRZEDAJĄ NA MIESIĄC, A AKCEPTACJĄ REGULAMINEM WYMUSZAJĄ ABONAMENT, MIMO ŻE KTOŚ CHCE WYKUPIĆ TYLKO NA CZAS PRÓBNY?? Później się dostaje upomnienia na maila, które są wkurzające. Mówię - można nie zapłacić i wyłączą, ale sama transakcja kupna na MIESIĄC pozostawia trochę do życzenia!
NIEZASPOKOJON...
2 lata temu
15%prowizji za stare książki + prowizja od kosztu wysyłki !!!!!! BANDYTYZM . Ucieknę ze swoją sprzedażą lada moment . Ciekawe co wtedy ?? jak zwieje z ALLEGRO więcej ??