Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bezpieczne zakupy online z darmową dostawą. Allegro Smart! przez miesiąc w niższej cenie

Allegro Smart! to darmowa dostawa, bezpłatne zwroty, ciekawe promocje i limitowane oferty cenowe. Przez najbliższy miesiąc usługa będzie dostępna w nowej, obniżonej cenie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały partnera)

Partnerem treści jest Allegro

Na Allegro właśnie dobiegła końca trwająca trzy miesiące promocja, podczas której każdy mógł korzystać z usługi Smart! zupełnie za darmo. Celem było wsparcie Polaków podczas izolacji w związku z pandemią koronawirusa. Możliwość dokonywania zakupów z darmową dostawą miała skłonić do pozostania w domu i kupowania potrzebnych artykułów przez internet – z bezpieczną, bezkontaktową dostawą.

Z promocji Allegro Smart! skorzystało aż 2,6 mln klientów i zaoszczędziło na dostawie ponad 325 mln zł. Jednak na fali ogromnego zainteresowania akcją Allegro ogłasza kolejną ofertę. Tym razem przez trzydzieści dni klienci mogą kupić roczny abonament Allegro Smart! w atrakcyjnej cenie – zamiast 49 zapłacić trzeba 39 zł, czyli 20 proc. mniej. Promocja obowiązuje do 19 lipca.

Prosty sposób na oszczędne zakupy

Usługa Allegro Smart! funkcjonuje już od ponad roku. Dzięki niej klienci platformy Allegro mogą robić zakupy z darmową dostawą, dokonywać bezpłatnych zwrotów, brać udział w limitowanych promocjach i festiwalach zakupowych oraz wyjątkowych przedsprzedażach biletów na spektakle teatralne, koncerty, imprezy muzyczne i wiele innych wydarzeń kulturalnych dostępnych na stronie eBilet.

Jak skorzystać z darmowej dostawy? Użytkownicy Allegro Smart! przy zakupie produktów za min. 40 zł mogą wybrać opcję bezpłatnej dostawy do wybranego paczkomatu lub punktu odbioru, a przy transakcji za min. 100 zł mają do dyspozycji także opcję bezpłatnej dostawy kurierskiej. Czeka na nich ponad 101 mln ofert objętych tym programem. Są wyraźnie oznaczone, dzięki czemu nie sposób się pomylić.

Dlaczego warto korzystać z usługi?

Do programu Allegro Smart! można przystąpić, kupując usługę na cały rok z góry albo wybierając opcję miesięcznych rat. Opłaca się nie tylko ze względu na darmową dostawę, ale też dzięki dostępnym każdego dnia limitowanym ofertom cenowym. Jeżeli zakupy okażą się nietrafione, użytkownicy Smarta! mogą zwrócić zakupione przedmioty, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Smart! to doskonałe rozwiązanie na bezpieczne, bezkontaktowe zakupy w czasie panującej wciąż pandemii COVID-19. Zakupy przez internet są znacznie bezpieczniejsze, ponieważ robimy je bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z innymi.

Allegro Smart! to także wsparcie dla sprzedawców. Oferty z opcją Smart! są lepiej widoczne i chętniej wybierane przez klientów. Często zdarza się, że klienci kupują kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy, rezygnując z konkurencyjnych ofert, przy których dostawa jest płatna. Dzięki usłudze przedsiębiorcy zyskują nowych klientów i sprzedają znacznie więcej przedmiotów.

Jak włączyć pakiet Allegro Smart! w nowej, obniżonej cenie? To bardzo proste – wystarczy aktywować go przez stronę www.allegro.pl/smart lub uruchomić usługę podczas dokonywania zakupu. Dotychczasowi klienci Allegro Smart! także mogą skorzystać z tej promocji, przedłużając ważność pakietu na nowych, promocyjnych warunkach. Sprytne zakupy z Allegro Smart! jeszcze nigdy nie były tak korzystne. Promocyjna cena usługi obowiązuje od 19 czerwca do 19 lipca br.

Partnerem treści jest Allegro

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-06-2020

oszukany na punktach PAYBACKtak premiuje allegro punktami payback: Przykro mi, że nie otrzymał Pan punktów za swoją transakcję. Ponownie pragnę poinformować, że Allegro … Czytaj całość

23-06-2020

Jasiek z IV bAllegro to jest coś dla inteligentnych inaczej ?

23-06-2020

+60darmowa dostawa do pażdziernika - czytać regulamin , Nie przez rok

Rozwiń komentarze (9)