Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Biedronka otwiera trzeci outlet. Po Poznaniu i Gdańsku czas na Wrocław

29
Podziel się

Sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemia gospodarcza nawet za jedną piątą ceny. Tak Biedronka kusi zachęca do odwiedzin swoich outletów. Sieć ma już dwie takie placówki wyprzedażowe, a teraz otwiera kolejną we Wrocławiu.

Jeszcze w tym roku sieć Biedronka ma liczyć 3 tysiące placówek.
Jeszcze w tym roku sieć Biedronka ma liczyć 3 tysiące placówek. (East News)
bErGkEWd

O nowej inwestycji Jeronimo Martins Polska pisze branżowy serwis dlahandlu.pl. Nowy sklep ma ruszyć przy ulicy Baciarellego we Wrocławiu.

Firma już szuka pracowników nowego outletu. Podania o pracę można składać do końca marca, ale zapewne i potem chętni będą przyjmowani z otwartymi ramionami.

Zobacz także: Wideo: co zmienił zakaz handlu w niedzielę? Ciekawe wyniki analiz
bErGkEWf

Pierwszy w Polsce outlet Biedronki został otwarty 12 lipca 2018 r. w Poznaniu. "Outlet sieci Biedronka to nowy format sklepu, w którym oferowane będą setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji" - tłumaczyła wówczas sieć.

Kolejny taki sklep ruszył 14 lutego 2019 r. w Gdańsku przy ul. Rakoczego 17. Sklep ma powierzchnię blisko 800 m kw.

bErGkEWl

- Dzięki naszemu nowemu Outletowi klienci będą mogli jeszcze więcej oszczędzić, bowiem czekają na nich setki produktów z rabatami nawet do 80 proc. - zachęcał do odwiedzin gdańskiego outletu Michał Wiśniewski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

- Biedronka jest znana z dobrego asortymentu w codziennie niskich cenach - podkreślił Wiśniewski. - Warto często zaglądać do naszego sklepu, bo asortyment będziemy wzbogacać co tydzień - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bErGkEWG
gospodarka
wiadomości
KOMENTARZE
(29)
zxc
2 lata temu
Jeżeli chcesz zarabiać pensje zasadniczą NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ, Jeżeli chcesz ŻEBRAĆ za każdym razem o należne 15 minut przerwy, Jeżeli chcesz wykonywać pracę na AKORD, Jeżeli chcesz być straszona na każdym kroku ZWOLNIENIEM lub NAGANĄ, Jeżeli chcesz być traktowana jak potencjalny ZŁODZIEJ w miejscu pracy, Jeżeli chcesz nie widzieć swoich najbliższych z powodu BRAKU WOLNYCH WEEKENDÓW, Jeżeli chcesz by twój GRAFIK BYŁ ZMIENIANY, BEZ TWOJEJ ZGODY I WIEDZY, KILKANAŚCIE RAZY W MIESIĄCU!!! Jeżeli chcesz być ZMUSZANA DO AKCEPTACJI ZMIAN W GRAFIKU, poprzez tajemniczy "SYSTEM" Jeżeli chcesz być ZASTRASZANA, ŻE PRZY BRAKU ZATWIERDZENIA NIELEGALNYCH ZMIAN W TWOIM GRAFIKU ZOSTANIESZ ZWOLNIONA Jeżeli chcesz być pod PSYCHICZNYM WPŁYWEM I MANIPULACJAMI MAŁO BYSTRYCH KS Jeżeli chcesz WSTAWAĆ W ŚRODKU NOCY DO PRACY W BIEDRONCE Jeżeli chcesz by Twoja RADOŚĆ Z ŻYCIA I RODZINY PRZESTAŁA ISTNIEĆ, To zatrudnij się w firmie JERONIMO MARTINS SKLEPY BIEDRONKA, CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE. Zapewniamy że na rozmowie kwalifikacyjnej nie powiemy Ci NIC!!! Dowiesz się o naszych SKANDALICZNYCH METODACH po podpisaniu umowy :)))
taka prawda
2 lata temu
do ab negatio: A co powiesz na sklepy z przeterminowaną żywnością na zachodzie? I bynajmniej nie Polacy ustawiają się tam w kolejkach.
Jedrek 50
2 lata temu
Unikam kupowania w Biedronce ..promocje w postaci kup 3, kup 5 , kup zgrzewkę doszły już do granic absurdu .Unikalną formą promocji jest kupno 2 butelek wódki za które zapłacisz 4 zł mniej niż normalnie- takie rozumienie wychowania w trzeźwości tylko promować. Jeśli nie masz dużej rodziny lub nie kupujesz dla zbiorowego żywienia o promocję dla Ciebie będzie trudno.
bErGkEWH
lelek
2 lata temu
Byłem a jakże i obkupiłem się . Zakupiłem 100 rolek papieru toaletowego wysokiej klasy za grosze . To nic że papier był używany wymoczyłem w wodzie z mydłem wysuszyłem i jest jak nowy . Biedronka niskie ceny !!!!!!!!!!
asd
2 lata temu
Co Biedronka też ma problemy.
...
Następna strona