Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Black Friday z rekordem. Polacy rzucili się na promocje

Sprzedaż w e-sklepach nawet podwojona w stosunku do ubiegłorocznego święta wyprzedaży. Black Friday dał zarobić sprzedawcom.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Black Friday z rekordem.

Polacy rzucili się na promocje i wyprzedaże. Ruch w sklepach stacjonarnych większy niż zwykle i rekordy w e-sklepach – pisze "Rzeczpospolita".

Jak wynika ze wstępnych szacunków platformy Shoper, liczba transakcji była o 50 proc. większa niż w Black Friday sprzed roku i o 185 proc. wyższa niż w poprzedni piątek.

Najnowszy Sniper GW nie może się przebić przez lawinę promocji na Black Friday.
Black Friday zły dla polskiego producenta gier. To nie był dobry moment na premierę

Dobrze wypadł również Empik – wskazuje Rz. W ciągu 24 godzin miał niemal 1,3 mln wizyt, a liczba zamówień składanych co godzinę wyniosła 5 tys. w szczytowych momentach dnia, co przekłada się na ponad 84 zamówienia na minutę.

Według danych pozyskanych przez dziennik, popularna księgarnia w top 10 sprzedaży Black Friday umieściła książki tegorocznej noblistki Olgi Tokarczuk – Bieguni i Księgi Jakubowe, gry planszowe oraz drobną elektronikę.

Black Friday 2017, jak się nie dać oszukać?
Black Friday 2017 UOKiK radzi

Pierwsze trzy dni rabatowej akcji na platformach Grupy Domodi z kolei przebiły zeszłoroczne efekty sprzedażowe – wskazuje "Rz". A to dopiero półmetek akcji w ramach Black Week.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-12-2019

ZENBlak Frajer zadziałał.

03-12-2019

Dudeciekawa sprawa w szczególności, że praktycznie żadnych przecen nie było (względnie do cen typowych dla określonych produktów)

03-12-2019

BenI to jest prosty dowód jak łatwo się steruje społeczeństwem. Jakie obniżki? Te których praktycznie w ogóle nie było? Bezmyślny ten naród.

Rozwiń komentarze (11)