Trwa ładowanie...
bEJyPtcR
Notowania
Przejdź na

Bon turystyczny dla umów cywilnych. Rzecznik "Solidarności" nie widzi powodu, by się tym zajmować

Marek Lewandowski, rzecznik "Solidarności" zapytany został w programie "Newsroom" WP, czy jego związek będzie popierał objęcie bonem turystycznym (tzw. 1000+) również osób pracujących na umowach cywilnoprawnych i samozatrudnionych. W obecnym kształcie ten pomysł skierowany jest wyłącznie do etatowców. - A dlaczego mielibyśmy to robić? – dziwił się. Prowadzący dopowiedział, że to przecież też pracownicy, ale Lewandowski nie wydał się przekonany. Jego rozgoryczenie wynika z tego, że choć od niedawna osoby pracujące na umowach cywilnych i samozatrudnieni mogą tworzyć związki zawodowe, to wcale się do tego nie garną. - Skupiamy się przede wszystkim na członkach związku, bo z ich składek utrzymywany jest związek – oświadczył.

107 reakcji
4
55
48
Podziel się
Komentarze (48)
zobacz więcej komentarzy (48)
bEJyPtdd
KOMENTARZE
(48)
echo
rok temu
To kolejne skłócanie ludzi !!! Taki bon jest bardziej potrzebny dla tych na śmieciówkach !!!
indianer
rok temu
wypisałem się dwa lata temu.To już wtedy nie była solidarność !!
Bęc
rok temu
Solidarność już dawno przestała dbać o interesy pracownicze. Liderzy dostają dużą kasę od przedsiębiorstw i pilnują stołków i dobrych relacji z partią władzy a nie bronią spraw pracowników.
bEJyPtdv
zwiazkowiec 8...
rok temu
Od czasu jak rzadzi pis nie ma solidarnosci!!!!!!kaczka wykorzystywal ich walki z rzadem !!!Gdzie sa teraz jak tyle sie dzieje??? przekupil tez sniadka a teraz dude i guzikiewicza!!!WSTYD przybudowko pisowska !!!!
byłyzwiązkowi...
rok temu
Dawna "Solidarność" z 1980 i miodo związki po rozwiązaniu ''Solidarności" broniły wszystkich pracowników - zapisy w starych statutach. Teraz wybrańcy bronią wybrańców i dla nich przygotowują ustawy.
...
Następna strona