Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Branża sirytusowa w dobie pandemii. Palikot mówi, jak spadła sprzedaż

Czy branża spirytusowa i piwowarska skorzystała na epidemii i na tym, że Polacy byli zamknięci? Czy wręcz przeciwnie? - To się odbyło trochę pośrodku. Sprzedaż była, ale mniejsza o około 20 procent niż rok temu. Ten spadek nie był na tyle głęboki, żeby miał dalsze konsekwencje. A pewnie pod koniec lipca wrócimy do sytuacji sprzed roku - mówił w programie "Money. To się liczy" Janusz Palikot, były polityk, a dziś prezes spółki Tenczyńska Okovita S.A. - Natomiast ci, którzy produkowali czysty spirytus, mieli dodatkowe zamówienia. Na samym spirytusie na potrzeby przemysłu farmaceutycznego dobrze się zarabiało. Ja akurat teraz spirytusu nie produkuję - dodał. Jak zapewnił, chwilowe spowolnienie w branży było na tyle nieznaczące, że branża nie będzie zmniejszała zatrudnienia ani cięła inwestycji.

0
0
33
Podziel się
Komentarze (33)
zobacz więcej komentarzy (33)
KOMENTARZE
(33)
HOSTYN
3 lata temu
"Branża sirytusowa" - wytrzeźwieć, a potem dopiero pisać!
Sylwia
3 lata temu
100% JANUSZ palikot
fot bal
3 lata temu
Pandemiczny "run"- litosci!!! Poziom dziennikarzy coraz nizszy, nie dosc, ze pisac nie potrafia, merytoryczne bledy robia nie tylko ortograficzne, to nawet nie wiedza co jak sie wymawia w jezyku obcym, ktorego okreslenia cytuja!!!! "RAN" panowie "ran" po wiedze!!!
Poo
3 lata temu
Proszę nie pokazywać tej medny jeśli macie trochę szacunku do Polaków !!!
Ricardo
3 lata temu
Znam go od czasów liceum w Biłgoraju. W biznesie to człowiek najwyższego zaufania ( w polityce niekoniecznie). W tej branży jeden z najlepszych w Polsce...
...
Następna strona