Trwa ładowanie...
bDXNnSPp

Notowania

Przejdź na

Budżet UE a praworządność. Miller: zobowiązaliśmy się przestrzegać zasad

Wybory 2020 wygrywa Andrzej Duda, minimalną różnicą głosów. - Jeżeli 10 mln wyborców nie chce takiej Polski, to drugie 10 mln chce takiej Polski. Chce, żeby prezydent grał kartą antyniemiecką, antyżydowską, żeby mówił wszystkie te głupstwa. Jego zwolennicy nie uważają, że mówił to na użytek kampanii, takie są dwie Polski - powiedział był premier a obecnie europoseł Leszek Miller. - Co może ich zatrzymać? Unia Europejska, tu bardzo silnie przebija się pogląd powiązania transferów finansowych z przestrzeganiem praworządności oraz z pakietem klimatycznym. Jeżeli Rada Europejska wreszcie się na jakieś rozwiązania zdecydują, to polski rząd i prezydent dostaną silny sygnał, że pogwałcenie wartości unijnych nie będzie akceptowane - dodał.

46 reakcji
17
16
13
Podziel się
Komentarze (13)
zobacz więcej komentarzy (13)
bDXNnSPB
KOMENTARZE
(13)
polexit
10 miesięcy temu
A jak płacimy składki do Unii - to do czego ta Unia się zobowiązywała? Może warto przestać płacić część składek skoro Unia wykazuje się niespotykaną ingerencją w kierowanie państwem - czego na przykład nie robiła gdy Hiszpanie robili "porządek" z Katalonią. Ani nie zajmowała się dopilnowaniem aby prawa dotyczące LEGALNEJ imigracji były przestrzegane. A może tak zrobi porządek w samym "sercu" unii - prawie każde głosowanie które parlament europejski robi jest z popełniane z z rażącym naruszeniem samego sensu głosowania - dlaczego parlamentarzyści głosują za ustawami i poprawkami których nawet tłumacze nie zdołali im przetłumaczyć? Dlaczego głosowania są przyjmowane "na oko" - a nie za pomocą systemu elektronicznego liczenia głosów? I wiele innych usprawnień które powodują że parlament europejski potrafi wypuscić tony przepisów w czasie który nie jest możliwy do osiągnięcia przez inny, prawidłowo pracujący parlament. Nawet nocne głosowania Pisu to amatorszczyzna w porównaniu do PE.
Ekspert
10 miesięcy temu
Nie, nie istnieją dwie Polski. Która to Polska widać było podczas wieczoru wyborczego: biało-czerwono było tylko w jednym "sztabie". Drugi to nie-wiadomo-co jak i osoba kandydata
Zenek
10 miesięcy temu
Panie miller taka unia komunistyczna powstrzyma jak sowieci hitlera.Co Pan wygaduje.
bDXNnSPT
Szangti
10 miesięcy temu
Nie ma problemu, nie dostajemy to nie płacimy pełnych składek. a jak nie pasuje to #POLEXIT.
Prawicowiec
10 miesięcy temu
Gościu , dziękuję Bogu, ze byłam świadkiem rozwiązania PZPR i Twoje rządy się skończyły, zajmij się tatuażami swojej wnuczki.