Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Był nauczycielem, dzięki jednej rozmowie został miliarderem. Zbigniew Jakubas o początkach

Jeden z najbogatszych Polaków nie od zawsze planował zostać przedsiębiorcą. Na początku swojej kariery zawodowej był nauczycielem. O rozpoczęciu własnego biznesu postanowił w wyniku pewnego zbiegu okoliczności. Dzięki niemu do dziś wierzy, że w życiu poza ciężką pracą potrzebne jest także szczęście. W tym celu w swoim gabinecie gromadzi szczególnego rodzaju talizmany. Gościem Nino Dżikiji jest Zbigniew Jakubas, prezes Grupy Kapitałowej Multico.

0
0
58
Podziel się
Komentarze (58)
zobacz więcej komentarzy (58)
KOMENTARZE
(58)
gosc
4 tyg. temu
Tomasz Lis zdradził ostatnio na czym polega "wolność" mediów. Tak się robi bohaterów i tworzy nowe historie.
kika
2 lata temu
Brawo My...................... .;)
Maria D
2 lata temu
Wszystkim niedowiarkom i zwolennikom teorii spiskowych zaręczam, że gdyby wiedzieli jak szczery , uczciwy, życzliwy i ile przeciwności w biznesie pokonał pan Jakubas, to by się spalili ze wstydu za te złośliwe komentarze. Z takim podejściem do innych i do życia nic dziwnego, że dziś tak komentujecie zamiast cieszyć się , że Polakowi się powiodło i setki ludzi w Polsce może mieć przyjemność ( bo jest bardzo eleganckim, skromnym i życzliwym człowiekiem) pracować ucząc się od niego. Hejterów uprzedzam, że żadnych powiązań nie mam poza tym, że wiele, wiele lat temu byłam świadkiem wydarzeń o których wspominał pan Jakubas a dziś cieszę się własnym sukcesem, bo kiedyś na swojej drodze miałam SZCZĘŚCIE spotkać pana Jakubasa
Ewa
2 lata temu
Drogi ex szefie , jesteś niesamowitą osobą, prawdziwym wzorem do naśladowania! Jesteś osobą, której naprawdę słuchasz i mam nadzieję, że możesz sama taka być! Nigdy nie zapominaj, że jesteś niesamowity, jestem twoim osobistym, świecącym fanem!Dziekuje za te kilkanascie miesiecy w butiku Ewa , twoje szefostwo stalo sie wzorem do ktorego zawsze porownywalam innych szefow - w jakim stopniu sie zblizali do idealu Zbyszek J -pozdrowienia ze Sztokholmu ;.)))))))
Loloo
2 lata temu
Ha, ha, haaaaaaa jasne, a swistak siedzi i zawija.... Komu wciskacie te bzdury???
...
Następna strona