Trwa ładowanie...
bEpIODlx

Notowania

Przejdź na

Ceny gazu. Rachunki będą wyższe

– Ceny gazu dla Kowalskiego na tak niskim poziomie, jak dziś w dłuższej perspektywie się nie utrzymają – mówi Jerzy Kwieciński, prezes PGNiG. Gość programy "Money. To się liczy" zaznaczył, że podwyżki są nieuniknione, ale nie będą aż tak drastyczne. PGNiG wygrał niedawno ważny spór z rosyjskim dostawcą Gazpromem, dzięki czemu płaci mniej za nowe dostawy, a ponadto ma szansę odzyskać ponad 6 mld zł za poprzednie lata. Równocześnie od tygodni ceny ropy utrzymują się poniżej 30 dolarów za baryłkę, a ceny gazu są z nimi ściśle powiązane. – Przez wiele lat ceny gazu z Rosji były cenami zawyżonymi, nierynkowymi – podsumował prezes PGNiG.

0
0
156
Podziel się
Komentarze (156)
zobacz więcej komentarzy (156)
bEpIODlJ
KOMENTARZE
(156)
robels
rok temu
Jakie ma znaczenie cena gazu w nurcie....? trzeciorzędne ... Rosną koszty własne oficjalnie utrzymanie infrastruktury a nieoficjalnie to uposażenie dołów i w szczególności góry....Tak dla ludu proszę ujawnić zarobki średnie + zarządu :)
Polak
rok temu
Tutaj strasza karami , że ktos za usługi podniósł cene a sami nas dozynają !!!Ludzie założyli piece gazowe bo to ekologia więc teraz państwo musi im odebrać dopłaty !!!!
Nie Dudodługo...
rok temu
Znajomi kaczorka jeszcze za malo ukradli....a czas zbliza sie do konca...
bEpIODmb
wstydy nie ma...
rok temu
polacy aby oskarżać Rosję o wasze machloje ---okradacie swoich danie
Internauta
rok temu
tak ale u nas wszystko rosnie nawet borowiki
...
Następna strona