Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

Chaos na Wyspach. Zjednoczone Królestwo odzyska stabilność? "Kluczowy kurs gospodarki"

- Jeremy Hunt, nowo wybrany kanclerz skarbu państwa Wielkiej Brytanii, próbuje uspokoić sytuację i to dobry wybór z punktu widzenia gospodarki. Rynki uspokoiły się, funt odbił - powiedział w programie "Newsroom" WP Michael Dembiński, główny doradca Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. – Jeremy Hunt jest mocno zachowawczy, nie będzie wykonywał jakiś dziwnych, ideologicznych ruchów w gospodarce brytyjskiej, która próbuje odzyskać formę po brexicie i pandemii. Natomiast w tej chwili kluczowe jest to, kto zostanie premierem i jaki będzie ogólny kurs gospodarki. To da odpowiedź na pytanie, czy Wielka Brytania w krótkim czasie wróci do stabilności.

5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
bateman
2 lata temu
...chron krola Tampona Pierwszego.
WOLNY
2 lata temu
Zawsze jest lepiej niż w katolickim ciemnogrodzie.
Kredo
2 lata temu
Tak kończy się Świat, bierność i poddanie się epidemicznym bredniom , mógł doprowadzić do obecnej pandemiczno-wojennej sytuacji a globalne elity mogą robić na tym niezły interes, smutne jak ludzie dali się omamić, ulegając tej antyludzkiej medialnej propagandzie , takie działania to typowe SMM(Strategia Masowej Manipulacji) w której radio i telewizja odegrało znaczną rolę a to może być dopiero początek problemów ludzkości : patrz Chiny i CBDC(cyfrowy programowalny pieniądz)
!!!
2 lata temu
Świat zwariował a liderzy tego obłędu są z siebie dumni
POLKA
2 lata temu
co za ludzie??? po jednym mailu z prywatnej skrzynki złożyła dymisję, Borys po jednej imprezie w czasie pandemii złożył dymisję? a u nas NIC SIĘ NIE STAŁO maile dworczyka, wizyty na cmentarzu kiedy to Polacy nie mogli wejść??? NIC SIĘ NIE STAŁO !!!!!!!!!