Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mikołaj Kunica
|
aktualizacja

Cyfrowa Europa. Buzek: regulacje prawne nie nadążają

- Regulowanie rynku cyfrowego jest bardzo trudne, bo on się niezwykle szybko rozwija i ciężko za nim nadążyć – przyznał w programie „Money. To się liczy” Jerzy Buzek, były premier. – Weźmy chociażby sztuczną inteligencję i zagrożenia, które obok korzyści niesie dla człowieka. Mówię o rynku pracy i utracie miejsc pracy. Unia w tej materii nie nadąża, ten sam problem mają Amerykanie i Chińczycy.

KOMENTARZE
(5)
Promil
5 lata temu
Kreatura sie wypowiada
Dość szajki P...
5 lata temu
Tak, Polska może być gigantem ponieważ z racji swojego położenia, powierzchni, liczby ludności, dóbr naturalnych czy dostępu do morza otwierającego nam także drogę na oceany świata ma potencjał na status bardzo bardzo silnego kraju. Potrzeba jej tylko ludzi chcących rozwoju Polski, jej przetrwania jako Polski a nas jako narodu!
Nick
5 lata temu
A jak tam twoje reformy Buzus???
Baca
5 lata temu
Gdyby to mówił ktos inny to bym moze uwierzył a że robi to Buzek to nie wierza w ani jedno jego słowo bo to człowiek nawiedzony i potrzebny mu lekarzpsychiatra=????
poty
5 lata temu
Buzek co ty pleciesz europa ma być gigantem śmieszny jesteś jak ty będziesz w parlamencie europejskim to napewno będzie ha ha . Już ofe które stworzyles też miało być gigantem ,tylko prezesi brali gigantyczne pensje niżej lepiej siedź w domu i patrz na tv a nie społecznie się udzielacz za mały jesteś żeby cos dobrego zrobić . Głosujcie tylko na PIS oni sa na wysokim poziomie