Trwa ładowanie...
bEqkJjyt

Notowania

Przejdź na

Czapka chroniąca przed 5G? "Nie działa. Kawałek szmatki za 199 zł"

Czapka chroniąca przed siecią 5G? Kupiła ją nawet wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. - Tak kupiłam, nie działa. Kupiłam ją sobie w ubiegłym roku, kiedy ten ruch zaczął się budować, kupiłam ją z ciekawości - to był kawałek szmatki, który nie działa, a kosztował 199 zł - powiedziała minister Buk w programie "Money. To się liczy". - Absolutnie nie chroni, testowaliśmy to. Takich ofert jest coraz więcej i są coraz bardziej zaskakujące. Można kupić baldachim, bieliznę - jest tego coraz więcej i to niedobrze, bo oznacza, że jest na to popyt. Ci, którzy chcieli wywołać strach w społeczeństwie, zrobili to skutecznie. Współpracujemy z platformami sprzedażowymi, prosimy, by takie oferty były oznaczane jako wątpliwe. Nie jesteśmy w stanie w całości wyeliminować tego typu obrotu - dodała.

0
0
44
Podziel się
Komentarze (44)
zobacz więcej komentarzy (44)
bEqkJjyF
KOMENTARZE
(44)
+5 do ochrony...
rok temu
Najlepsze, że fale 5G są słabsze od 4G. Skóra będzie stanowić dla nich barierę co dopiero czaszka, także już prędzej przed 4G te czapki mogliby nosić, choć to oczywiście byłoby równie bez sensu.
pieniądz kręc...
rok temu
Celowe wzbudzenie strachu w ludziach to zwykle jest biznes. Mają w tym interes tacy właśnie biznesmeni od czapeczek, nie w smak na pewno firmą oferującym światłowód.
zwyli oszuści
rok temu
Tego typu działalność powinna być karalna. Ktoś przecież sprzedaje coś co nie dzieła zgodnie z opisem.
bEqkJjyX
tomas
rok temu
Nawet nie szkoda mi tych co dali się naciągnąć na takie produkty, bo to głównie kupują ciemne umysły, ktoś kto ma normalne podejście nie daje się manipulować byle komu to nawet jak nie jest pewien co do braku szkodliwości sieci w taką bzdurę jak tego rodzaju czapki nigdy nie uwierzy.
foliarze
rok temu
A przed czym niby się chronić?
...
Następna strona