Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dla polityków +70 proc., dla nauczycieli? Pensja minimalna z plusem

- Najkrócej mówiąc wielka irytacja, gniew, rozczarowanie. Chcę przypomnieć o trwających rozmowach o podwyżkach wynagrodzeń według nowego systemu wymyślonego przez ministra Czarnka. Zaproponowano aby wynagrodzenie nauczyciela wynosiło pensję minimalną plus 20 proc. Oczywiście ceną za to ma być podwyższone pensum, niższy odpis na fundusz socjalny i krótsze urlopy – kpił Krzysztof Baszczyński ze Związku Nauczycielstwa Polskiego, gdy był w programie Newsroom pytany o komentarz do podwyżek polityków.

0
0
137
Podziel się
Komentarze (137)
zobacz więcej komentarzy (137)
KOMENTARZE
(137)
Pablo
rok temu
Ja mam świetny pomysł, z chęcią zrezygnuje z wakacji , o które zazdrosny jest Janusz z Grażyna na rzecz urlopu 28-30 dni wskali roku, tylko wredy ja sobie wybiorę kiedy go wykorzystam i nie będę przepłacał w szczycie sezonu a dzieci i kto będzie sprawował nad nimi opiekę pozostawiam w gestii polityków. To będzie sprawiedliwe .
Uuuu
2 lata temu
Niech wszędzie w kraju zrobią tak jak w szkołach 40h tydzień pracy ske płacimy tylko za 28 reszta za free, Może wtedy co niektórzy się zastanowią co wypisują
heh
2 lata temu
Już widzę tłumy chętnych na 20 godzin (jak to się powszechnie uważa) i wakacje... Jakoś nie ma chętnych do pracy?.. Duże miasta zapraszają!
Danuta
2 lata temu
Panie Czarnek miej Pan honor....
Gabrysia
2 lata temu
Żenada te ich propozycje...
...
Następna strona