Trwa ładowanie...
bEqfTuKZ

Notowania

Przejdź na

Domek stanie w jeden dzień. Na mały metraż nie trzeba pozwolenia

- Wykończony dom modułowy to koszt 51,500 zł brutto – mówi Andrzej Dec z firmy Moduo Fabryka Domów. Zapewnia, że w domkach modułowych można mieszkać cały rok, a nie tylko w wakacje. Jeśli domek nie będzie miał więcej niż 35 metrów kwadratowych, nie trzeba uzyskiwać pozwolenia, wystarczy zgłoszenie. – To jest naprawdę bardzo szybki proces - przekonuje. - Koronawirus zmienił nasze myślenie i klienci są zainteresowani takimi domkami, które mogą stanąć błyskawicznie – dodaje Dec. Podkreśla że domek firma może postawić nawet w jeden dzień i klient "od razu może z niego korzystać".

17-05-2020
0
0
151
Podziel się
Komentarze (151)
zobacz więcej komentarzy (151)
bEqfTuLl
KOMENTARZE
(151)
Jaroo
rok temu
35 m2 powierzchni zabudowy, nie użytkowej. Zgłoszenie też trwa i mimo wszystko trzeba parę warunków spełnić.
asdfsd
rok temu
Jak za takie coś to drogo
deenu
rok temu
To nie jest dom mieszkalny, tylko domek letniskowy, tak skonstruowany, że nie będzie możliwa lub będzie bardzo utrudniona i kosztowna, adaptacja na dom mieszkalny. O zakupie działki, doprowadzeniu mediów, nawet szkoda się rozpisywać. Mój pies ma lepszą budę. Kilka lat temu córka zdecydowała się na budowę domku letniskowego, wybrała projekt i całe szczęście, ze zdążyła napomknąć, że kiedyś zrobiłaby adaptację na mieszkalny. Wskazałem jak i gdzie ma poszukać warunków do porównania letniskowego i mieszkalnego (tylko nie szukajcie na forach, spytajcie fachowca). Sama stwierdziła, że adaptacja nie będzie możliwa bez ingerencji w szkielet, czyli w zasadzie niewykonalna. Dołożyła kilkadziesiąt tys. i postawiła mieszkalny.
bEqfTuLD
Komórka wersj...
rok temu
Mam taką szopkę na działce i zdaje egzamin. Trzymam w niej narzędzia ogrodnicze, kosiarkę nawozy, gumiaki ciuchy robocze, wąż do podlewania a i przed deszczem można się schronić. Wspaniałe do zamieszkania gratuluje pomysłu.
3006
rok temu
Podajcie cenę na gotowo
...
Następna strona