Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Wykończony dom modułowy to koszt 51,500 zł brutto – mówi Andrzej Dec z firmy Moduo Fabryka Domów. Zapewnia, że w domkach modułowych można mieszkać cały rok, a nie tylko w wakacje. Jeśli domek nie będzie miał więcej niż 35 metrów kwadratowych, nie trzeba uzyskiwać pozwolenia, wystarczy zgłoszenie. – To jest naprawdę bardzo szybki proces - przekonuje. - Koronawirus zmienił nasze myślenie i klienci są zainteresowani takimi domkami, które mogą stanąć błyskawicznie – dodaje Dec. Podkreśla że domek firma może postawić nawet w jeden dzień i klient "od razu może z niego korzystać".

152
Podziel się:
KOMENTARZE
(152)
Klient
10 miesięcy temu
Ten Pan jest oszustem skazanym prawomocnym wyrokiem
Jaroo
4 lata temu
35 m2 powierzchni zabudowy, nie użytkowej. Zgłoszenie też trwa i mimo wszystko trzeba parę warunków spełnić.
asdfsd
4 lata temu
Jak za takie coś to drogo
deenu
4 lata temu
To nie jest dom mieszkalny, tylko domek letniskowy, tak skonstruowany, że nie będzie możliwa lub będzie bardzo utrudniona i kosztowna, adaptacja na dom mieszkalny. O zakupie działki, doprowadzeniu mediów, nawet szkoda się rozpisywać. Mój pies ma lepszą budę. Kilka lat temu córka zdecydowała się na budowę domku letniskowego, wybrała projekt i całe szczęście, ze zdążyła napomknąć, że kiedyś zrobiłaby adaptację na mieszkalny. Wskazałem jak i gdzie ma poszukać warunków do porównania letniskowego i mieszkalnego (tylko nie szukajcie na forach, spytajcie fachowca). Sama stwierdziła, że adaptacja nie będzie możliwa bez ingerencji w szkielet, czyli w zasadzie niewykonalna. Dołożyła kilkadziesiąt tys. i postawiła mieszkalny.
Komórka wersj...
4 lata temu
Mam taką szopkę na działce i zdaje egzamin. Trzymam w niej narzędzia ogrodnicze, kosiarkę nawozy, gumiaki ciuchy robocze, wąż do podlewania a i przed deszczem można się schronić. Wspaniałe do zamieszkania gratuluje pomysłu.
...
Następna strona