Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Domy ze ścianami z papieru. "Grzanie zaczęło się już we wrześniu. Rewolucja musi przyspieszyć"

- Tarcza antyinflacyjna będzie zniesiona nie tylko z powodu uwag Komisji Europejskiej, ale także dlatego, że stan naszych finansów publicznych jest tragiczny - powiedział w programie "Newsroom" WP Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu Biznesalert.pl. – KE apeluje do wszystkich państw członkowskich, by te ograniczały wsparcie i nie zadłużały się nadmiernie. Kryzys zadłużenia jest możliwy w UE. Myślę, że w tej sytuacji rząd powinien iść w dopłaty do termomodernizacji, wymiany źródeł energii, ciepła, w taki sposób, by ta inwestycja się zwracała. Termomodernizacja sfinansowana w 100 proc. przez państwo w niektórych przypadkach może przynieść dużo większe korzyści w przyszłym roku, o ile ograniczy zużycie ciepła w danym budynku. Niestety, widać już w wielu miejscach w Polsce, tam gdzie ściany domów są z papieru, że już dawno zaczęło się zużycie gazu do ogrzewania, nawet we wrześniu. Już wtedy przecież zrobiło się zimno. Część budynków jest nieefektywna...

rozwiń
0
0
47
Podziel się
Komentarze (47)
zobacz więcej komentarzy (47)
KOMENTARZE
(47)
Wyborca
2 tyg. temu
Nastepny fachowiec beż wiedzy i rozumu.
Badziewie nie...
2 tyg. temu
Widziałem takie domy stawiane w stanie jeszcze surowym jak z płyty pilśniowej ściany zewnętrzne, w Komorowie Pecicach!! Kto to kupuje, to zgroza do czego się posuwają!!! Potem tynkują i wydaje się ze to normalny dom, a to badziewie!!!
tetryk
2 tyg. temu
papier jest bardzo dobrym izolatorem. Zły tytuł.
ubogi
2 tyg. temu
Te apele o ograniczenie ogrzewania dotyczą niemajętnych bo ci co mają po 300 metrów mogą grzać do woli podobnie jak z samochodami. Posiadacz malucha zużywający 30 litrów etyliny na miesiąc jest trucicielem ale krezus jeżdżący Pontiakiem wypala tyle w dwa dni i jest ekologiczny. Malucha każą mi złomować a jest jak nowy przy takim zużywaniu paliwa. To samo widać na wodach . Czym bogatszy to ma większą motorówkę zużywającą paliwa 30 l/godz. Biedaki oszczędzajcie ..
bolo+
2 tyg. temu
Może autor wyjaśni "Tam gdzie domy mają ściany z papieru"
...
Następna strona