Trwa ładowanie...
bDAJayWJ

Notowania

Przejdź na

Doradca premiera obrazowo radzi, jak zachować się w sklepie

"Zachowaj dystans, nie dmuchaj drugiemu w twarz" - takie rady ma dla wybierających się na zakupy doradca premiera ds. koronawirusa prof. Andrzej Horban. - Trudno przewidzieć, jak zachowają się ludzie, ale głęboko wierzę w rozsądek - mówił prof. Horban w programie "Newsroom", komentując uchylenie zakazu handlu w niedzielę 6 grudnia. Podkreślał, że kluczowe jest nierobienie tłoku, bo codziennie co najmniej kilkadziesiąt tysięcy osób roznosi wirusa. Lekarze szacują bowiem, że zakażonych jest 5 razy więcej niż potwierdzonych w testach przypadków choroby. Zwrócił też uwagę, że wbrew powszechnemu przekonaniu tzw. przyłbice wcale nie chronią przed zarażeniem. - Te przezroczyste zasłony, które ludzie używają zamiast masek, to właściwie w ogóle nie chroni - powiedział.

03-12-2020
Tagi:
zdrowie, handel, pandemia
7 reakcji
2
1
4
Podziel się
Komentarze (4)
03-12-2020
BigusławaPowiedz pisowcowi aby był człowiekiem .On w sklepie tylko patrzy jak co ukraść,oszukać i zniszczyć bo to taki rodzaj zakał biorący przykład ze swego pana .
zobacz więcej komentarzy (4)
bDAJayWV
KOMENTARZE
(4)
Bigusława
2 miesiące temu
Powiedz pisowcowi aby był człowiekiem .On w sklepie tylko patrzy jak co ukraść,oszukać i zniszczyć bo to taki rodzaj zakał biorący przykład ze swego pana .
pawel
2 miesiące temu
jeśli współczesna medycyna nie potrafi sobie poradzić z wirusem grypy ... to co będzie do cholery jak będzie epidemia cholery ?
Seba
2 miesiące temu
Nie wypinaj się bo też możesz purtnac i też po ptakach
bDAJayXn
cde
2 miesiące temu
Zapomniał powiedzieć o zakazie plucia w twarz a osoba lempart nie wiedziała !