Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Działki biją rekordy

- Od dłuższego czasu widzimy wzrost zainteresowania. Ale od dwóch czy trzech miesięcy ogród działkowy stał się prawdziwym obiektem pożądania – mówi Bartłomiej Piech z Polskiego Związku Działkowców. – W największych miastach bardzo trudno znaleźć wolną działkę – dodaje. Jak mówi, "okres pandemii udowodnił po raz kolejny, że ogrody działkowe są potrzebne w wielkich miastach". Piech mówi, że w tej chwili ceny działek urządzonych zaczynają się od 10 tys. zł. Najłatwiej działkę nabyć od dotychczasowych właścicieli. Jak przyznaje Bartłomiej Piech, zbyt wielu ofert nie ma – bo mało kto chce się pozbyć ogrodu działkowego. – Działka to jednak nie jest tylko pomysł na wakacje. To styl życia – dodaje.

17-05-2020
Tagi:
nieruchomości, działki, ogródki działkowe
67 reakcji
26
11
30
Podziel się
Komentarze (30)
zobacz więcej komentarzy (30)
KOMENTARZE
(30)
Marcus
3 lata temu
Z tymi działkami to jest tak: Opłata roczna ok 300-400 zł rocznie zjada wszystkie plony. Jeśli nie dasz nawozu to plonów nie będzie. Postawisz domek - przyjdą żule i wszystko ograbią albo i spalą. Jeśli lubisz ból w kręgosłupie to rzeczywiście kup sobie działkę:)
działkowicz
3 lata temu
siedzą teraz te rodziny patologiczne 500 plus, piją piwo, gril dymi z daleka, krzyki i piski przerażliwe tego potomstwa, wszędzie trawa, musowo gigantyczna trampolina no i wielki basen, o żadnych roślinach jadalnych nie ma mowy, tak teeraz wyglada działka 500 plus...............
emeryt
3 lata temu
Miałem 23 lata działkę stale robiłem na niej rzadko kiedy odpoczywałem. W końcu się wkurzyłem kupiłem łódź motorową kabinową i z żoną pływam po mazurach przez 3 tygodnie. Teraz wiem ,ze wypoczywam fakt ,że lubię wędkować. Tylko jeziora są tak przetrzebione ,że złapać rybę o wadze 1 kilograma to graniczy z cudem. Na działkach tez krzyki dzieci balangi wieczorem przy grilach itp wszystko ma plusy i minusy. Jednak nikomu nie odradzam ani działki ani łódki bo są to przyjemności a nie tylko praca i praca .
Mik
3 lata temu
To super mam 15 ha nad jeziorem przy lesie działki sprzedają po 90-135zlm2 ja jeszcze czekam nie mam potrzeby aby sprzedawać za parę lat będzie cena godziwą na mazurach
ale bzdurny a...
3 lata temu
wszystko po to aby nakrecic koniunkturę, potem i tak działki będą leżeć odłogiem i tanieć
...
Następna strona