Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Efekt Kubicy. Na stacjach sprzedają 1,5 hot doga na sekundę

Zespół Williamsa z Robertem Kubicą nie ma dobrej passy. W programie #Newsroom prezes PKN Orlen - sponsora kierowcy - odpowiedział na pytanie, czy "skacze mu żyłka", kiedy słyszy o porażkach. Daniel Obajtek tłumaczył: "Dla nas jest ważne, żeby inwestować w sport, uzyskujemy rozpoznawalność marki. I budujemy ją - to jest 2 miliardy ludzi przed telewizorami. Robert jest symbolem walki, powstał jak Feniks z popiołów". Na dowód tego, że "kierunek Orlenu" jest słuszny, Obajtek przytoczył statystyki: "Sprzedajmy na jedną sekundę 1,5 hot doga"

0
0
73
Podziel się
Komentarze (73)
zobacz więcej komentarzy (73)
KOMENTARZE
(73)
Wsk
3 lata temu
Reklama Orlenu najdłużej znajduje się na trasie.
były fan
3 lata temu
Kubica jest ostatnio świetny jako czerwona LATARNIA , i niech tak zostanie, nic więcej nie osiągnie,czas minął ZA STARY.
Orl
3 lata temu
Kubica to teraz gwiazda reklam czy on kiedyś był dobry przereklamowana postac
rr
3 lata temu
tylko Obajtek może obalić rząd PIS na razie tylko miliony utopił w Kubicę ale to nie wszystko jego możliwości poznamy je w pełni po połączeniu z Lotosem..... nieudolna opozycja zaciera ręce.
gal anonim
3 lata temu
ciekawe te komentarze, jak rok temu publikowano taśmy i premier mówił cos że nie będzie sypał kasy na Kubicę na tym samym portalu było powszechne oburzenie. potem była rozmowa premiera z Kubicą i sprawa ucichła. Teraz jak Orlen spnsoruje Kubice tez jest powszechne oburzenie. Zdecydujcie się czytelnicy wp jakie macie poglady. Bo tak to wyglada, że wasze poglady polegaja na tym żeby być przeciw, a uzasadnienie zawsze się znajdzie. I jak tu polityk ma działać pod publike jak ta publika zmienna jest :-)
...
Następna strona