Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Łukasik,Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Elektromobilność. "Rząd naobiecywał, a dopłaca na jeździdełka dla najzamożniejszych"

- Na hasło elektromobilność każdy coś sobie wyobraża, np. hulajnogi elektryczne czy samochody. My jesteśmy za tym, by zaczynać od transportu publicznego - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jan Ruszkowski z Polskiej Zielonej Sieci. - Bardzo krytycznie oceniamy rządowe dopłaty do elektrycznych samochodów. Dopłaty do samochodów kosztujących mniej niż 125 tys. zł oznacza dopłaty do jeździdełek, samojezdnych toreb na zakupy. Nie o to chodzi. A to 40 tys. zł dopłaty dla najzamożniejszych - dodał.

KOMENTARZE
(15)
Dom
4 lata temu
Pis obiecywał złote góry a to co się dzieje każdy widzi w każdej dziedzinie zawiedli a tvp tk zwana publiczna kurskiego szefa propagandy sukcesu omawia naród mówiąc im że jest dobrze 😐 masakra
Gość
4 lata temu
A co z utylizacją tych samochodów nie tyle samochodów co akumulatorów gdzie ekologia? Lepiej dla ekologi jeździć starym dieslem jest mniej szkodliwy.
Kojot
4 lata temu
No jasne lepiej jechać za smrodzacym dizlem i wdychac jego spaliny niż za samochodem czystym ekologicznie. Polacy nie dorośli do techniki która daje świat. Wolimy się truc.
niee
4 lata temu
Czyżbym się pomylił głosując na pis
AGENT ZORKAS
4 lata temu
Opozycja banderowska chce wywołać wojnę domową w Polsce jak u siebie na Ukrainie.